Menü

THY İle Büyük İspanya-Endülüs 4 Şehir 7 Gece 8 Gün Valencia Granada Madrid Barselona1.GÜN CUMARTESİ ISTANBUL – VALENCIA
Tur Programı :

 

1. Gün  ISTANBUL - BARCELONA

 

Siz değerli misafirlerimizle İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali kappatur kontuarında saat 05:55’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları TK1853 seferi ile saat 08:55 de Barcelona’ya uçuş, Yerel saat ile 10:00’da Barcelona’ya varış.Barcelona’ya varışımızın ardından panoramik şehir turu. Bu turumuzda Paseyo de Gracia,Plaza de Catalunya, La Ramblas dışarıdan görülecek yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Barcelona Şaheserleri Turuna katılabilirler. Akdeniz’in batı kıyılarında yer alan Romen, Arap ve Hıristiyan kültürlerinin zengin bir karışımı olan liman şehri Barcelona şaheserleri turunda Paseyo de Gracia, Gaudi tarafından yapılan ve dışardan görebileceğimiz Sagra de Familia Kilisesi, Plaza de Catalunya, La Ramblas, eski liman ve limandaki Colon meydanı görülecek yerler arasındadır.Turumuz sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 €

 

2. Gün  BARCELONA

 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu’na katılabilirler.Önce tarihi Girona şehrine varış daha sonrasında ise Katedral ve Yahudi Mahallelerini görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından ünlü ressam Salvador Dali’nin yaşadığı Figueres’e hareket. Burada dünyaca ünlü gerçeküstü eserlerindeki tuhaf ve çarpıcı imgelerle ünlenmiş Salvador Dali Müzesini gezeceğiz.Turumuzun ardından Barcelona otelimize hareket.Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Flamenco Show turuna katılabilirler. Flamenco ve folklor dansları eşliğinde içkilerinizi yudumlayarak geçecek unutulmaz bir geceden sonra otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu (KişiBaşı):60€ (Dali Müzesi girişi dahildir.)
Flamenco Show (Kişi Başı): 55 €

 

3. Gün  BARCELONA - MADRID

 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odalarımızın boşaltılması ardından Madrid’e hareket.Dileyen misafirlerimiz Barcelona’dan Madrid’e geçerken yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan Zaragoza Turuna katılabilirler.Ebro nehri’nin böldüğü eski şehre gidiyoruz.Katedral ve meydan görülecek yerler arasındadır.Ardından Madrid ‘e hareket.Madrid’e varışımızın ardından Madrid panaromik turunu yapıyoruz. Madrid panaromik turunda; boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece yaşamı ile ilginç bir tatil merkezi olan tarihi başkentte Plaza de Espagna, Puerto de Alcala otobüsle panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Panaromik turumuzun ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
Zaragoza Turu (Kişi Başı): 15 €

 

4. Gün  MADRİD

 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Madrid Şaheserleri Turuna katılabilirler.Bu tur sırasında dünyanın 2. en büyük boğa güreşi arenası, Avrupa kapısı olarak nitelendirilen “Torres De Europa”,dünyanın en iyi takımlarından biri olan Real Madrid’in stadyumu,Kraliyet Sarayı,İspanya Meydanı,Opera Binası,Almudena Katedrali,Plaza Mayor,Sol Meydanı,Kıbele Meydanı dünyanın en önemli ilk 3 müzesi arasında yer alan Prado Müzesi(dışarıdan),Neptun Çesmesi ve İspanya’nın tek botanik bahçeli tren istasyonu Atocha görülecek yerler arasındadır. Ardından alternatif olarak dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde Segovia Turuna katılabilirler. Bu turumuzda göz kamaştırıcı bu şehir de unutulmaz bir gün geçiriyoruz. Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ve kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı, Yahudi Mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
Madrid Şaheserleri Turu (Kişi Başı): 30 €
Segovia turu (kişi başı): 50 €

 

5. Gün  MADRID - GRANADA

 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odalarımızın boşaltılması ardından Granada’ya doğru hareket ediyoruz. Madrid den Granada’ya geçerken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Toledo ve Elhamra Sarayı Turuna katılabilirler. Avrupa’nın en eski ve en güzel yerleşim birimlerinden olan Toledo’ya varış.Önce büyük katedralin gezilmesi. Arkasından Santa Maria la Blanca Sinagogu ve El Greco’nun en önemli eserlerinden birinin bulunduğu Santa Tome Kilisesi (dışarıdan) ve yolda yahudi mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Ardından Elhamra Sarayı turumuzu gerçekleştiriyoruz. Elhamra Sarayı turu (Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir. Harem girişi için misafirler müsaitliğe bağlı olarak kapıdan bilet alıp münferit giriş yapabilirler). Elhamra, Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir. Ardından Granada yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışı takiben Granada otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Sacromonte Çingene Mahallesi Turuna katılabilirler. Dunya kultur mirasi listesinde olan eski cingene mahallesi sagramontede dogal magaralarda bir icki eşliğinde dogal çingene showunu izliyoruz ve show sonrası yine dünya kültür mirası listesinde olan eski müslüman mahallesi Albayzın'de gezintimizi gerçekleştiriyoruz.Turumuzun ardından Granada otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Toledo ve Elhamra sarayı (kişi başı): 95 € ( Elhamra saray gezisi müsaitliğe göre turumuzun 7.gün sabah yapılabilir.)
(NOT:Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir, )
Sacramonte Çingene Mahallesi (kişi başı): 30 €

 

6. Gün  GRANADA

 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Sevilla ve Cordoba Turuna katılabilirler. Sevilla turumuzda Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşa edilmeye başlanan katedral (dışarıdan), Arap Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar (dışarıdan), Altın Kule denilen 13. yy’dan kalma kale, birçok ortaçağ kilisesi, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır.Ardından Cordoba’ya hareket varışın ardından bu turumuzda yapımına 785 yılında başlanan ve 987’de tamamlanan batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba camii (dışarıdan), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor görülecektir. Tur sonra otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
Sevilla ve Cordoba Turu (kişi başı): 90 €

 

7. Gün  GRANADA - VALENCIA

 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odalarımızın boşaltılması ardından Valencia’ya hareket.Valencia’ya varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir gezimizde portakalları ile ünlü meyve bahçelerini, Gotik Katedrali görülecek yerler arasındadır.15. yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market, Eski Market alanı ve Bilim & Sanat Şehri’ndeki en yeni mimari projeleri göreceğiz. Panoramik şehir gezisinin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Valencia Şaheserleri turumuza katılabilir. Ünlü mimar Santiago Calatrava'nin Sanat ve bilim sehri mimarlik harikası gezilecek,15.yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market Eski Market alanı,Valencia limanlari,katedrali,formula1 pisti,ve Malvarossa plajları ve Torres de Serrano tarihi kapısı görülecek ve horchata tadımı yapılacaktır. Ardından otele transferleriniz ve Geceleme otelimizde.
Valencia şaheserleri turu (kişi başı) : 30 €

 

8. Gün  VALENCIA - ISTANBUL

 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltma.Rehberimizin belirleyeceği saatte Valencia Havalimanı’na hareket. Check-in işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK1314 tarifeli seferi ile saat 17:10 de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22:55’de İstanbul’a varışımızın ardından kappatur hizmetlerinin sonu.
2.GÜN PAZAR VALENCIA - GRANADA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılması ardından

Granada’ya transferimiz gerçekleşiyor. Granada’ya varışımızın ardından otelimize

transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ile alternatif olarak

Sacramonte Çingene Mahallesi turuna katılabilirler. Dünya kültür mirasi listesinde

olan eski Çingene Mahallesi Sagramonte’de doğal mağaralarda bir icki eşliğinde

doğal çingene showunu izliyoruz ve show sonrası yine dünya kültür mirası listesinde

olan eski müslüman mahallesi Albayzın'de gezintimizi gerçekleştiriyoruz.Tur bitimi

otelimize transfer geceleme otelimizde.

Sacramento Çingene Mahallesi (kişi başı): 30 €

3.GÜN PAZARTESİ GRANADA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız

eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Sevilla ve Cordoba Turuna katılabilirler. Sevilla turumuzda Muvahhit’ler

döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15 yy da inşa edilmeye başlanan katedral (dışarıdan), Arap Gotik ve Rönesans

tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar (dışarıdan), Altın Kule denilen 13 Yy’dan kalma kale, birçok

ortaçağ kilisesi, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır.Ardından Cordoba’ya hareket varışın ardından bu turumuzda

yapımına 785 yılında başlanan ve 987’de tamamlanan batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba Camii

(dışarıdan), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor görülecektir. Tur sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Sevilla ve Cordoba Turu (kişi başı): 90 €

4.GÜN SALI GRANADA - MADRİD

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Madrid’e hareket ediyoruz.

Granada dan Madrid e geçerken yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak

düzenlenecek olan Toledo ve Elhamra Sarayı turumuza katılabilirler. Elhamra Sarayı

turu (Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir. Harem girişi için

misafirler müsaitliğe bağlı olarak kapıdan bilet alıp münferit giriş yapabilirler). Elhamra,

Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak

yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının

içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında

kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir.Ardından

Avrupa’nın en eski ve en güzel yerleşim birimlerinden olan Toledo’ya varış.Önce büyük

katedralin gezilmesi.Arkasından Santa Maria la Blanca Sinagogu ve El Greco’nun en önemli eserlerinden birinin bulunduğu

Santa Tome Kilisesi (dışarıdan) ve yolda yahudi mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Madrid’e

hareket. Madrid’e varşımızı takiben Madrid panoromik turumuzu yapıyoruz. boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece

yaşamı ile ilginç bir tatil merkezi olan tarihi başkentte Plaza de Espagna, Puerto de Alcala otobüsle panaromik olarak

görülecek yerler arasındadır. Panaromik turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Toledo ve Elhamra sarayı (kişi başı): 95 € ( Elhamra saray gezisi müsaitliğe göre turumuzun 2.günü Valencia’dan

Granada’ya geçtiğimizde yapılabilir.)(NOT:Elhamra Sarayı turunda sadece saray bahçeleri girişi dahildir, )

5.GÜN ÇARŞAMBA MADRİD

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz

rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Madrid

Şaheserleri Turuna katılabilirler.Bu tur sırasında dünyanın 2 en büyük boğa güreşi

arenası, Avrupa kapısı olarak nitelendirilen “Torres De Europa”,dünyanın en iyi

takımlarından biri olan Real Madrid’in stadyumu,Kraliyet Sarayı,İspanya Meydanı,Opera

Binası,Almudena Katedrali,Plaza Mayor,Sol Meydanı,Kıbele Meydanı dünyanın en

önemli ilk 3 müzesi arasında yer alan Prado Müzesi(dışarıdan),Neptun Çesmesi ve

İspanya’nın tek botanik bahçeli tren istasyonu Atocha görülecek yerler arasındadır.

Ardından alternatif olarak dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde

Segovia Turuna katılabilirler. Bu turumuzda göz kamaştırıcı bu şehir de unutulmaz bir

gün geçiriyoruz. Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki

kale ve kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı, Yahudi Mahalleleri görülecek yerler

arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Madrid Şaheserleri Turu (Kişi Başı): 30 €

Segovia turu (kişi başı): 50 €

6.GÜN PERŞEMBE MADRID – BARCELONA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısıve odalarımızın boşaltılması ardından

Barcelona ya hareket. Dileyen misafirlerimiz Madrid ten Barcelona ya geçerken yol

üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Zaragoza Turuna katılabilirler. Ebro nehri’nin

böldüğü eski şehre gidiyoruz.Katedral ve meydan görülecek yerler

arasındadır.Ardından Barcelona’ya hareket.Barcelona’ya varışımızın ardından

Barcelona panaromik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda Paseyo de

Gracia, Gaudi tarafından yapılan Plaza de Catalunya, La Ramblas dışarıdan görülecek

yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde

alternatif olarak düzenlenecek olan Barcelona Şaheserleri Turuna katılabilirler.

Akdeniz’in batı kıyılarında yer alan Romen, Arap ve Hıristiyan kültürlerinin zengin bir

karışımı olan liman şehri Barcelona şaheserleri turunda Paseyo de Gracia, Plaza de

Catalunya, La Ramblas, eski liman ve limandaki Colon meydanı görülecek yerler

arasındadır.Tur sonrasında yapacağımız yolculuk sonrası otelimize transfer. Geceleme

otelimizde.

Zaragoza Turu (Kişi Başı): 15 €

Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 €

7.GÜN CUMA BARCELONA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz alternatif

olarak düzenlenecek olan Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu’na katılabilirler.Önce

tarihi Girona şehrine varış daha sonrasında ise Katedral ve Yahudi Mahallelerini

görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından ünlü ressam Salvador Dali’nin

yaşadığı Figueres’e hareket. Burada dünyaca ünlü gerçeküstü eserlerindeki tuhaf ve

çarpıcı imgelerle ünlenmiş Salvador Dali Müzesini gezeceğiz.Turlarımızın bitiminde

otelimize transfer

gerçekleşecektir.Turumuzun ardından Barcelona otelimize

hareket.Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif

olarak düzenlenecek olan Flamenco Show turuna katılabilirler. Flamenco ve folklor

dansları eşliğinde içkilerinizi yudumlayarak geçecek unutulmaz bir geceden sonra

otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu (KişiBaşı):60€ (Dali Müzesi girişi dahildir.)

Flamenco Show (Kişi Başı): 55 €

8.GÜN CUMARTESİ BARCELONA – ISTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltma ve serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saatte

otelimizde buluşma ve Barcelona Havalimanı’na hareket. Check-in işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK1854

tarifeli seferi ile saat 11:55’de İstanbul’a hareket.Yerel saat ile 17:25’de İstanbul’a varışımızın ardından kappatur

hizmetlerinin sonu.


- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar

yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi

gerekmektedir.

- havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne

tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce

misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan

değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.

- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri

ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.

- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme

hakkını saklı tutar.

- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek

teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi

sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak

istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler

dışında başka bir gün yapılabilir.

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da

turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az

katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.

- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3 yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan

kapanan ek yataktır.

- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir

neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu

olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.

- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması

gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu

değildir.

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir.

Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için

gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı

onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

TÜRK HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL/ VALENCIA-

BARCELONA/ İSTANBUL UÇAK BİLETİ

HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)

ZORUNLU SIGORTA (15 €) ( İPTAL VE

DEĞİŞİKLİKTE İPTAL İADESİ YOKTUR.)

3*4* OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI

KONAKLAMA,

ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE

ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

BARCELONA ,MADRİD ,VALENCİA PANORAMİK

ŞEHİR TURLARI,

PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK

HİZMETLERİ

SCHENGEN VİZE UCRETI VE HİZMET BEDELI 140 €(ISTEGE BAGLI)

YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 50 TL (SADECE BANKAYA VEYA

HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR)

PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,

ŞAHSİ HARCAMALAR

ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ(KİŞİ BAŞI 5 €) (ISTEGE BAGLI)

PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI)

MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)

YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI

GECELIK 2,4,6 EURO (SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT

IBRAZI ILE DIREK OTELE ODENIR)

30 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SIGORTASI ( 15 EUR ) (ISTEGE

BAGLI)

ANKARA,IZMIR ICHAT BAĞLANTI 100 € DIGER ILLER 100 €/ KIBRIS 100 €

(İSTEGE BAGLI)

ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE

BAGLI)(30 €)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15

GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI

SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ

İADE EDİLMEZ.