Menü

Konaklamalı Kartepe Turu 1 Gece 2 Gün1. Gün

İstanbul, Kartepe Kayak Merkezi, Ayrı Gezegen Cam Seyir Terası

05:00 - İncirli Doğtaş Mobilya Önü 05:30 - Harbiye06:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı 06:20 - Kartal Köprüsü Altı 06:40 - Çayırova McDonalds 06:55 - Gebze Center 07:25 - İzmit Halk Evi Durağı Buluşma noktalarımızdan hareket ile Kartepeye doğru hareket ediyoruz. Yol güzergâhımız üzerinde kahvaltı için mola veriyoruz.(ekstra) Yaklaşık 1 saat 30 dakikalık keyifli yolculuğumuz sonrası kayak ekipmanlarımızı kiralamak için Maşukiyeye varıyoruz. Kayak ekipmanlarımızı( kayak, board, kızak takımı vs.) kiralamamız sonrası Kartepeye varıyoruz. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkarak manzara ve doğanın keyfini sürebilir, bu anı fotoğraflarıyla ölümsüzleştirebilirler. Planlanmış olan programda yaklaşık 5-6 saatlik kayak için serbest zaman verilecektir. Rehberimizin belirlemiş olduğu saatte Ayrı Gezegen Cam Seyir Terasına hareket ediyoruz. Türkiyenin en büyük cam seyir terası; 460 m2 zemin üzerine kurulu, 185 metre yükseklikte, 100 cm cam kalınlığına sahiptir. Dileyen misafirlerimiz Seyir terası bölümünde Kartepe ve Sapanca Gölü nün eşsiz manzarasını seyredebilir, bu anları fotoğraflayarak ölümsüzleştirebilir, dileyen misafirlerimiz ise çaylarını yudumlarken beyazın örtmüş olduğu dağların yamaçlarına bakan teras bölümünde, doğa manzarasına eşlik eden derenin sesini dinleyerek dinlenebilirler. ( Ekstra cam seyir terası turu hava ve yol koşullarına göre rehberimizin insiyatifindedir ).Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize hareket. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 

2. Gün

Kartepe Kayak Merkezi, İstanbul

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Karatepeye hareket ediyoruz. Karatepeye varışımızı takiben dileyen misafirlerimiz tüm gün kayak yapabilirler. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz güzergâhımız üzerinde olan Maşukiyede inerek belirlenmiş olan saate kadar Maşukiyede ormanlık alanda şelale manzaraları eşliğinde doğa yürüyüşü yapabilir, Maşukiyenin eşsiz lezzetlerini tadabilir, Zipline, ATV, Safari ile zaman geçirebilirler veya zirveye çıkarak karın ve eşsiz manzaranın keyfini sürebilirler. Rehberimizin belirlemiş olduğu saatte İstanbula doğru hareket ediyoruz. İstanbul a varışımızı takiben siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz. Dünyanın herhangi bir yerinde tekrar görüşebilmek dileğiyle

 

KULLANILACAK ARAÇLAR

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter-Volkswagen Crafter araçlar kullanılır. NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.


Otobüslerimizin hareket saatleri değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı ve sözlü teyit edilmesi gerekmektedir. -İstanbul dışından gelecek misafirlerimizin ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Otel Fırsatı sorumlu değildir. -Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. -Otel Fırsatı , gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. -Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. -Otel Fırsatı , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. -Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. -Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. -Turun iptali durumunda sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. -Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. -Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu takdirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır. -Bu gezi ya da turların yapılamamasından Otel Fırsatı sorumlu tutulamaz. -Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. -3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. -Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. -Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. -Misafirlere bağlı olan gecikmelerde, Rehberin verdiği saatlere uyulmaması durumunda tur programına yazılsa dahi gezilemeyen yerlerden Otel Fırsatı sorumlu tutulamaz. -Rezervasyon sırasında koltuk garantisi verilemez. -Tur rehberi koltukları özel durumlara göre belirler. Gerekirse Rotasyon uygulayabilir. -Tur programı yayınlandığı tarihten itibaren geçerlidir.

Gidiş & Dönüş ulaşım Tüm çevre gezileri Rehberlik Hizmeti Seçilmiş olan kategoride 1 gece yarım pansiyon konaklama Zorunlu Sigorta (30 TL) ( İptal Veya Değişiklikte İptal İadesi Yoktur.) 1 Sabah Kahvaltısı 1 Akşam Yemeği 1618 nolu Turizm kanuna göre zorunlu Seyahat sigortası

Öğle yemekleri, İlk gün alınan kahvaltı Kişisel harcamalar, otelde ekstra harcamalar Ski Pass ve Kayak ekipmanları Tur süresi boyunca tüm giriş ücretleri( Cam Teras, Ters Ev vb.) isteğe bağlı olup misafirlere aittir. Erıs Garantısı (Erken Rezervasyon Iptal Sıgortası) (Istege Baglı) (50TLOtel Fırsatı Guvencesi Altında Tur Hareketine 3 Gün Kalaya Kadar Koşulsuz Şartsız Turu İptal Etme İmkanı Sunar. Zorunlu Sağlık Sigortası Ve Eris Ücreti İade Edilmez.