Menü


Hotel

Colors Urban Hotel Thessaloniki

13 Tsimiski Street Thessaloniki

Metropolitan

65 Vas. Olgas Ave Thessaloniki

Hotel

Hotel Nikopolis

16-18 Asklipiou Thessaloniki

Hotel

Daios Luxury Living

Nikis Avenue 59 Thessaloniki

Inn

Holiday Inn Thessaloniki, An Ihg Hotel

8 Monastiriou Thessaloniki

Hotel

Ad Imperial Plus Hotel Thessaloniki

8 Egnatia Thessaloniki

Hotel

Onoma Hotel

Monastiriou 24 Thessaloniki

Palace

Porto Palace Hotel

65, 26th Octovriou Avenue Port Thessaloniki

Luxury Living Apartments And Spa

Tsimiski 93, 2nd Floor Thessaloniki

Hotel

Hyatt Regency Thessaloniki

13 Km Thessaloniki-perea Thessaloniki

Palace

Electra Palace Thessaloniki

9, Aristotelous Square Thessaloniki

Hotel

The Met Hotel

48, 26th October Street Thessaloniki

Selanik'te bir otel nasıl seçilir?

otel sayısı
82
Gecelik ortalama fiyat
50 $
Ortalama puanı
3.0 / 5
ortalama yıldız
2.7

Selanik'teki otellerin online rezervasyonu

Halkidiki yarımadasının hemen girişinde bulunan Selanik şehri, Atina'dan sonra ikinci ve en önemli turizm merkezlerinden biridir. Her gün uçakların geldiği ve Yunanistan'ın farklı bölgelerine turist akışlarının geçtiği kendi uluslararası havaalanına sahiptir. Selanik'teki otellerin online rezervasyonu, web sitemizde komisyonsuz olarak mevcuttur.

Selanik otel fiyatları

Selanik otelleri çoğunlukla her biri online olarak rezerve edilebilen 3-4 yıldızlı otellerdir. Selanik'te otel fiyatları günlük 20 Euro'dan başlıyor. Selanik'teki en iyi otellerde konaklama günlük yaklaşık 90-120 Euro'ya mal olacak. Selanik'teki 3 yıldızlı otellerde oda fiyatları 30 ile 70 Euro arasında değişmektedir.

Thermaikos Körfezi'nde Ege Denizi kıyısında yer alan Selanik, tıpkı ağabeyi Atina gibi tarih açısından zengindir. Büyük İskender'in kız kardeşi olan karısının onuruna Makedonya kralı Cassander seçildi. Rahat konumu birçok fatih için yem oldu. Ve günümüzde, Selanik'in elverişli konumu ve mükemmel hizmeti, Selanik'te otel rezervasyonlarını dünyanın her yerinden gelen konuklar arasında popüler kılmaktadır.

Selanik Keltler, Normanlar, Bulgarlar, Moğollar, Araplar'ın saldırılarından kurtuldu ve 15. yüzyıldan 20. yüzyılın başlarına kadar Türklerin elindeydi. Farklı dönemlere ve tarzlara ait mimari anıtların şehrin her yerine dağılmış olması şaşırtıcı değildir. Birkaç günlüğüne de olsa Selanik'te otel rezervasyonu yapmayı başarırsanız, kendinizi Antik Yunan'ın fantastik dünyasında bulacaksınız. Kentin en eski yapısı, kamusal ve dini merkezi olan Roma Forumu'nun M.Ö. 42 yılına kadar uzanan parçaları Selanik'te elimize ulaştı. Selanik'te bir otel rezervasyonu yaptığınızda, levhalarla kaplı büyük bir meydanın, tribünlerin, mozaik zeminlerin ve kaldırımların olduğu bir tiyatronun bir kısmına hayran kalacaksınız.

Selanik içindeki ucuz otelleri arayın ve kendi kendinize rezervasyon yapın

İnternet üzerinden Selanik'te otel rezervasyonu yapmak için Otelfırsatı.com web sitemizdeki arama formunu kullanın. Selanik otellerindeki oda fiyatları ve müsaitlik durumu hakkında size tam bilgi vereceğiz. Selanik tatil beldesi haritasındaki odaların fotoğrafları, konuk yorumları ve otellerin konumu. Size keyifli bir yolculuk diliyoruz!