Menü


Hotel

Radon Plaza

Džemala Bijedica 185 Sarajevo

Hotel

Hotel Art

Vladislava Skarica 3 Sarajevo

Hotel

Hotel Story

Saliha H. Muvekita 4 Sarajevo

Hotel

Opal Home Hotel Sarajevo

Despiceva 4 6 Sarajevo

Inn

Hotel Holiday

Zmaja Od Bosne 4 Sarajevo

Hotel

Hotel Grad

Safeta Hadzica 19 Sarajevo

Villa Rose

Čolakovića Kula Br.5 Sarajevo

Guesthouse

Villas And Apartments Oaza

Iv Viteske Brigade 3 Sarajevo

Enjoy Apartments

Skenderija 25 Sarajevo

Hotel

Swissotel Sarajevo

Vrbanja 1 Sarajevo

Hotel

Europe Hotel

Vladislava Skarica 5 Sarajevo

Hotel

Malak Regency Hotel

Hrasnicka Cesta Bb Sarajevo

Saraybosna'da bir otel nasıl seçilir?

Bosna Hersek‘in en büyük şehri olan başkent Saraybosna son yılların en popüler Balkan şehirlerinden bir tanesi. Osmanlı’dan sosyalist döneme, Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’ndan günümüze birçok dönemin etkisinde kalan bu güzel şehir vizesiz seyahat edilebilecek en güzel yerlerin de başında geliyor.

Saraybosna’da Otel Fiyatları ve Rezervasyon

Gezerken hoş bir Avrupa esintisi hissedebileceğiniz Saraybosna, otel fiyatları konusunda oldukça ekonomik olmasıyla da ülkemizin gözdesi olma yolunda ilerliyor.Saraybosna’da 4-5 yıldızlı, merkezi konuma sahip, kaliteli otellerde konaklayabilirsiniz.

Tam sezonda, merkeze yakın bir 4 yıldızlı otelde kahvaltı dahil gecelik 65 Euro‘ya kalabilrsiniz. İyi bir araştırma sağlarsanız gecelik 30-40 Euro‘ya bile konaklayabilecek tesisler mevcuttur. Genel olarak gecelik 80-90 Euro‘ya çok güzel yerlerde kalınabilir.  5 yıldızlı otellerde fiyatlar 100-110 Euro civarındaydı.

Saraybosna’da otel fiyatlarına %17 oranında KDV dahilken gecelik kişi başı 1,30 Euro şehir vergisi hariç. Bu tutarı otelde ekstra olarak ödüyorsunuz.

Saraybosna’da Nerede Kalınır?

Kısacası Saraybosna konaklama konusunda çok rahat edeceğiniz bir şehir. Merkezi yerlerde, kaliteli ve modern dekore edilmiş otellerde gayet uygun fiyatlara konaklama yapmanız mümkün.

Şehirde birçok bölge yer alsa da eğlenceli bir Saraybosna gezisi için şehrin en merkezi ve turistik noktası kabul edilen Başçarşı ve bu çarşının çevresinde kalan yerlerde konaklayabilirsiniz.