Menü


Santorini'de bir otel nasıl seçilir?

otel sayısı
402
Gecelik ortalama fiyat
90 dolar
Ortalama puanı
2.7 / 5
ortalama yıldız
2.4

Online rezervasyon otelleri Santorini

Yunanistan'ın Kiklad adalarındaki küçük bir ada olan Santorini, son zamanlarda popüler bir ada tatil beldesi haline geldi. Yanardağın patlamasından sonra hilal şeklini aldı ve yerliler arasında Santorini'nin ortadan kaybolan Atlantis'in bir parçası olduğuna dair bir görüş var. MÖ 3. binyılda bir zaman. Santorini Minoslular tarafından kolonize edildi, daha sonra Dorlar tarafından fethedildi ve Tira adını aldı ve sadece MS 13. yüzyılda. Venedikliler buraya yerleştiler ve adaya Santorini adını verdiler. Santorini'deki otellerin çevrimiçi rezervasyonu, web sitemizde komisyon olmadan yapılabilir.

Santorini otel fiyatları

Belki de Yunanistan'ın hiçbir yerinde Santorini gibi çok sayıda otel yoktur. Adada toplamda yaklaşık 500 otel var ve Santorini'de kendi başınıza otel rezervasyonu yapmak hiç de zor olmayacak . Santorini otel fiyatları her zevke ve bütçeye göre dizayn edilmiştir. Santorini'deki ucuz otellerde konaklama, günlük 17-20 avroya mal olacak. Santorini'de iyi bir 4 yıldızlı otel rezervasyonu yapmak size günlük 50-60 Euro'ya mal olacak. Ve Santorini'deki en iyi 5 * otellerin fiyatları 150 Euro'dan başlıyor.

Santorini'de otel rezervasyonu, Nisan ayında açılan ve Kasım ayında sona eren yüzme sezonunun başlangıcı ile ilgilidir. Geleneksel bir plaj tatili için ideal iklim koşullarının olduğuna inanılmaktadır. Yağışlı mevsimler genellikle Kasım ve Şubat aylarındadır ve kuvvetli rüzgarlar sadece bu zamanda eser.

Santorini'de bir otel rezervasyonu yaparak , bir araba kiralayabilir ve adanın tamamını gezebilirsiniz. Adanın kıyıları boyunca çok renkli kırmızı, beyaz ve siyah kumsalların bulunduğu çok sayıda rahat koy vardır. Volkanik kökenli bu eşsiz fenomeni başka bir yerde görmeniz pek olası değildir. 

Santorini'deki ucuz otelleri arayın ve kendi kendinize rezervasyon yapın

To Santorini kitap otel veya Santorini otel fiyatlarını karşılaştırma, lider rezervasyon motorları aracılığıyla arama motoru kullanmak. Burada Santorini otellerindeki oda fiyatları ve müsaitlik durumu hakkında eksiksiz bilgi alabilir, oda fotoğraflarını görebilir ve konuk yorumlarını okuyabilirsiniz. Şaşırtıcı derecede güzel ada tatil beldesi Santorini, turistlerin kaliteli dinlenme ve güzel bir atmosfer arayışına girdiği bir yerdir.