Menü


Shaza Riyadh

7025, Eastern Ring Road, Unit No. 10 Riyadh, Riyadh

Vittori Palace Hotel & Residence

3091 Al Wedian Al Urubah Road King Abdullah Dist Riyadh, Riyadh

Hotel

Madareem Crown Hotel

Airport Road Riyadh, Riyadh

Hotel

Intercontinental Riyadh, An Ihg Hotel

King Saud Road Riyadh, Riyadh

Hotel

Riyadh Marriott Hotel

King Saud Road Al Wazarat District Riyadh, Riyadh

Voco Riyadh, An Ihg Hotel

King Fahed Road 1300 Riyadh, Riyadh

Burj Rafal Riyadh, A Marriott International Hotel

7647 King Fahad Road Riyadh, Riyadh

The Ritz-carlton, Riyadh

Al Hada Area, Mekkah Road Riyadh, Riyadh

Riyadh Airport Marriott Hotel

Airport Road, King Khalid International Riyadh, Riyadh

Hotel

Crowne Plaza Riyadh Rdc Hotel & Convention, An Ihg Hotel

Imam Saud Ibn Abdul Aziz Road Wady Al Muaydin Street Riyadh, Riyadh

Radisson Blu Hotel Riyadh

Al Mubarakiah Plaza, King Abdulaziz St. P.o. Box 18006 Riyadh, Riyadh

Hotel

Hyatt Regency Riyadh Olaya

Olaya Road, Al Olaya District Riyadh, Riyadh

Riyad'da online rezervasyon otelleri

 

Riyad şehri, birkaç on yıl içinde kerpiç evleri olan küçük bir köyden haklı olarak Orta Doğu'nun incisi olarak kabul edilen lüks bir şehre dönüşen Suudi Arabistan'ın başkentidir. Tüm Riyad otelleri, çeşitli mimari tarzlarda yapılmış en modern binalardır.
Modern Riyad, ülkenin kültürel, idari ve iş merkezidir ve en modern gökdelenleri, eski şehrin yüz yıldan daha eski binalarıyla başarılı bir şekilde birleştirir. Şehre gelen yoğun turist akışı, şehirdeki otelleri önceden ayırtmayı gerekli kılıyor ve aramalarında zamandan tasarruf sağlıyor.
Riyad'daki en prestijli otellerin tümü esas olarak şehrin iş bölümünde yoğunlaşmıştır, ancak tarihi merkeze yakınlıkları, aynı anda iki dünyada olmanıza ve bu ülkenin ulusal özelliklerini tanımanıza olanak tanır. Eski Şehir, turistlere sadece buradan satın alınabilecek eşsiz el sanatları sunmaktadır.
Şehrin orta kesimindeki oteller çoğunlukla cam ve betondan yapılmıştır, ancak içlerinde bile Arap tarzının özellikleri açıkça görülmektedir.

Riyad Lüks Otelleri

Riyad'daki beş yıldızlı oteller gerçek Arap lüksü ile döşenmiştir. Bu, hem binaların görünümü hem de iç mekanları için geçerlidir. Tüm yapılar geceleri çok renkli spotlarla aydınlatılarak şenlikli ve gizemli bir atmosfer yaratılıyor.

Beş yıldızlı otellerin tümü tropikal yeşilliklerle çevrilidir - şehrin çölde yer alması göz önüne alındığında çok sayıda peyzaj çalışması yapılmıştır. Salonlar da dahil olmak üzere tüm otel odaları, konforlu bir sıcaklığı korumak için sürekli olarak klimalıdır. Konuklara yüzme havuzları ve spor salonları, çok çeşitli hizmetler, en iyi restoran şefleri tarafından hazırlanan Avrupa ve ulusal mutfaklardan yemekler sunulmaktadır.

Odaların donanımı en üst düzeyde yapılırken, her odanın içi benzersiz ve bireyseldir.

3 yıldızlı Riyad otelleri

Riyad'daki üç yıldızlı oteller bile şık iç mekanlar ve sunulan geniş hizmet yelpazesiyle öne çıkıyor. Hepsi zorunlu klima ile donatılmıştır ve çölde uygulanması özellikle zor olan çok çeşitli olanaklara sahiptir.

Şehrin ucuz otellerinin kendi yüzleri ve özellikleri vardır. Bu otel sınıfındaki yardımsever personel, makul bir yerel fiyatla mükemmel hizmet sunarak konuklarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır.

En küçük otellerde bile mutlaka yerel ve Avrupa mutfağına sahip bir restoran, rahat bir kafeterya ve çeşitli eğlence türleri bulacaksınız.

Konaklama fiyatları

Bu şehirdeki otel odalarının maliyeti, sağlanan hizmetlerin kalitesi ile tamamen tutarlıdır. Herhangi bir otelde konaklama, Doğu'nun eşsiz dünyasına dokunmanıza izin verir. Odanın kategorisine bağlı olarak, bir kişi için bir odanın maliyeti:

Bu fiyatlar, tesislerin Arap lüksü göz önüne alındığında oldukça makul.

Riyad otel rezervasyonları

Şehirde online otel rezervasyonu yaparak, seyahat planlarken bile önceden kalacak bir yer seçebilirsiniz. Bu yaklaşım, restorandaki menünün özelliklerine kadar otelin yerini önceden öğrenmeyi, iç mekanları ve fiyat kategorisini tanımayı mümkün kılar.

Rezerve edilen oda, fiyatlar ve bir bütün olarak otel hakkında eksiksiz bilgi sağlayan  Otelfırsatı.com web sitemizin hizmetlerini kullanarak Riyad'da bir otel rezervasyonu yapabilirsiniz.