Menü


Prag'da bir otel nasıl seçilir?

otel sayısı
1254
Gecelik ortalama fiyat
$57
Ortalama puanı
2.7 / 5
ortalama yıldız
2.6

Prag otelleri için online rezervasyon

Prag, yaklaşık 1.25 milyonluk nüfusu ile Çek Cumhuriyeti'nin başkentidir. Farklı kaynaklar şehrin kuruluş tarihi için farklı tarihler gösterirken, kaynaklardan birine göre Prag 1130 yaşında. Şehir, Vltava Nehri'nin her iki kıyısında, yedi tepeye yayılmıştır. Nehrin karşısına on pitoresk köprü atılmış, bu da Prag'ı su üzerindeki diğer en güzel Avrupa şehirleri gibi gösteriyor - St. Petersburg, Stockholm. Bu arada, sitemizde Stokholm otel rezervasyonu yapabilir ve St. Petersburg otelleri için fiyat karşılaştırabilirsiniz .

Prag'a hem uçakla hem de trenle ulaşmak uygundur - her hafta St. Petersburg'dan uluslararası sınıf bir tren hareket eder. Ayrıca, Moskova'dan düzenli olarak Prag'a tren seferleri vardır.

Prag otel fiyatları

Prag'da birçok otel var ve hem başkentin merkezinde bulunan pahalı oteller hem de düşük fiyatlı oteller var. Kural olarak, otel fiyatına kontinental kahvaltı dahildir - kahve, çay, rulo, peynir. Prag-6 ve Prag-8 bölgelerindeki Prag otelleri için en uygun fiyatlar : dilerseniz, günde 12 Euro'ya 3 * otelde bir oda kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda , bu şehirde turizm sezonu neredeyse tüm yıl boyunca sürdüğü ve odalar boşta olmadığı için Prag'da önceden bir otel rezervasyonu yapmak daha iyidir . Yürüyüşçülerin Prag'ın merkezinde bir otel rezervasyonu yapmaları tavsiye edilir . Prag'ın tam merkezinde, popüler Ibis 3 * otelde konaklama, 45 avroya mal olacak.

Prag görülecek

Prag, UNESCO kültürel miras listesinde yer alan, dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Prag'ın merkezinden yürüyerek geçerseniz, şehrin tüm önemli turistik yerlerini görebilirsiniz - 14. yüzyılda inşa edilmiş ve otuz heykelle süslenmiş muhteşem Charles Köprüsü, güzel Orloj astronomik saati, Golden Lane, defalarca sergilendi. ünlü yazar Franz Kafka tarafından ziyaret edilen Eski Şehir Meydanı, Çek Cumhuriyeti'nin ulusal kahramanı Jan Hus'a bir anıtın dikildiği yer. Bu arada, Prag'daki en iyi otellerden bazıları Eski Şehir Meydanı - Four Seasons, Radisson Blu Alcron, Hilton çevresinde yoğunlaşmıştır. To Prag'ın bu alanda kitap otel, sadece arama motoru Otelfırsatı.com kullanmak gerekir ve biz sizin için en iyi fiyat, yorumları ve otel fotoğrafları seçecektir.

Prag civarında antik kalelerin mimarisine hayran olabilirsiniz. Belki de en ünlü kale Karlštejn'dir. 1348 yılında, en önemli hükümet belgelerinin yanı sıra kraliyet regalialarını saklamak için inşa edilmiştir. Çek Cumhuriyeti'ndeki en erişilemeyen kalelerden biri de Çek Sternberk'tir. Bu Gotik kale bir uçurumun üzerinde yükseliyor ve daha çok eski bir kaleye benziyor. İlginç bir şekilde, kalenin kalıtsal sahibi Zdenek Sternberg, kalede yaşıyor ve bazen kişisel olarak turistler için geziler düzenliyor.

Ucuz Prag otelleri için arama yapın ve rezervasyon yapın

Prag otellerinin fiyatlarını karşılaştırmak   veya  Prag'da otel rezervasyonu yapmak için bilinen tüm otel rezervasyon sistemlerini içeren arama motorumuzu kullanın. Bir arama yaptıktan sonra, hem Prag'daki en iyi oteller hem de Prag'daki ekonomik oteller ile karşılaşacaksınız. Prag otellerinin fotoğraflarına baktıktan ve turistlerin yorumlarını okuduktan sonra size en uygun konaklama seçeneğini seçebilirsiniz. Otelfırsatı.com Web sitemiz aracılığıyla Prag'da bir otel rezervasyonu yapmak mükemmel bir çözümdür, çünkü tüm önde gelen otel sistemlerinde otel fiyatlarını karşılaştırıyoruz ve herhangi bir komisyon talep etmiyoruz.