Menü


Apartment

Hôtel Saint Georges

7, Avenue Georges Clemenceau Nice, Nice, Alpes-maritimes, Provence - Alpes - Cote D'azur

Inn

Radisson Hotel Nice Airport

179 Boulevard René Cassin Nice, Nice, Alpes-maritimes, Provence - Alpes - Cote D'azur

Hotel

Westminster Hotel & Spa Nice

27 Promenade Des Anglais Nice, Nice, Alpes-maritimes, Provence - Alpes - Cote D'azur

Apartment

Hotel Beau Rivage

24 Rue Saint Francois De Paule Nice, Nice, Alpes-maritimes, Provence - Alpes - Cote D'azur

Hotel

Novotel Nice Arenas Aeroport

455 Promenade Des Anglais Nice, Nice, Alpes-maritimes, Provence - Alpes - Cote D'azur

Hotel

Nh Nice

2 - 4 Parvis De L Europe Nice, Nice, Alpes-maritimes, Provence - Alpes - Cote D'azur

Hotel

Mercure Nice Promenade Des Anglais

2 Rue Halevy Nice, Nice, Alpes-maritimes, Provence - Alpes - Cote D'azur

Hotel

Best Western Plus Hotel Massena Nice

58 Rue Gioffredo Nice, Nice, Alpes-maritimes, Provence - Alpes - Cote D'azur

Apartment

Le Meridien Nice

1 Promenade Des Anglais Nice, Nice, Alpes-maritimes, Provence - Alpes - Cote D'azur

Hotel

Hotel Le Negresco

37 Promenade Des Anglais Nice, Nice, Alpes-maritimes, Provence - Alpes - Cote D'azur

Hotel

Hyatt Regency Nice Palais De La Méditerranée

13-15 Promenade Des Anglais Boite Postale 1655 Cedex 1 Nice, Nice, Alpes-maritimes, Provence - Alpes - Cote D'azur

Apartment

Aba Luxury B&b Sasu

13 Place Massena Nice, Nice, Alpes-maritimes, Provence - Alpes - Cote D'azur

Nice'de bir otel nasıl seçilir?

otel sayısı
525
Gecelik ortalama fiyat
108 $
Ortalama puanı
2,6 / 5
ortalama yıldız
1.3

Nice'de online otel rezervasyonu

Nice, belki de Fransa'daki en rafine ve sofistike tatil beldesidir. Çehov ve Paganini, Isadora Duncan ve Giuseppe Garibaddi burada dinlendiler. 19. yüzyılda, İmparatoriçe Alexandra Feodorovna da dahil olmak üzere birçok büyük Rus aristokrat Nice'de gayrimenkul sahibiydi. Nice, Akdeniz kıyısında, Cote d'Azur'da (Fransız Rivierası) yer almaktadır. Paris'ten Nice'e 960 kilometre, ancak İtalya sınırına sadece 30 kilometre. Nice'e uçakla veya trenle ulaşabilirsiniz: Moskova ve Nice arasında haftada bir tren seferleri vardır, seyahat süresi 2 günden biraz fazladır. Nice'deki otellerin çevrimiçi rezervasyonu, web sitemizde komisyon olmadan yapılabilir. 

Nice'deki otel fiyatları

Nice'de, aralarında en yaygın olanı 2-3 yıldızlı oteller olan çeşitli yıldızlı yaklaşık iki yüz otel var. Nice'de hangi oteli rezerve ederseniz edin, size klima, TV ve ücretsiz internet erişimi bulunan konforlu odalar sunulacaktır. Güzel oteller Venedik otellerini andırıyor - aynı abartılı mobilyalar, standart olmayan oda düzeni ve her şeyde bir İtalyan cazibesi var (muhtemelen İtalya'nın yakınlığı etkiliyor). Nice'deki otellerin fiyatları mevsime bağlıdır: Mayıs'tan Eylül'e kadar Nice'de bir otel rezervasyonu yapmak size günlük 30-35 avroya mal olacak. Düşük sezonda fiyatlar neredeyse 2 kat daha düşüktür: Ekim'den Nisan'a kadar Nice'deki ucuz otellerin maliyeti 18 avrodan başlar.

Nice, dünyanın en eski karnavallarından biri olan geleneksel karnavalını her Şubat ayında kutluyor. Bu gelenek 1294 yılında Anjou Dükü Nice'e geldiğinde ortaya çıkmıştır. Bu muhteşem bir manzara: Dev papier-mâché bebekleri şehirde dolaşıyor ve ana caddede gerçek bir çiçek savaşı yaşanıyor. Akşam, gösteri büyük bir havai fişek gösterisi ile sona eriyor. 2011 yılında Nice Karnavalı 18 Şubat-8 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Karnaval zamanı için önceden Nice'de bir otel rezervasyonu yapın , çünkü bu günlerde şehre binlerce misafir geliyor ve oteller müsait olmayabilir.

Nice'deki ünlü Promenade des Anglais, 19. ve 20. yüzyılın başlarından kalma lüks binalarla inşa edilmiştir. Promenade des Anglais, Nice'deki en iyi otellere ev sahipliği yapmaktadır. Ve şehrin merkezinde, 17-18. yüzyılın İtalyan Barok tarzında inşa edilmiş birkaç katedrali ve sarayı var. Bu nedenle, Nice'in merkezinde bir otel rezervasyonu yaparsanız, birkaç yüzyıl geriye gitmiş gibi olursunuz. Nice'de seçkin mimarisinin yanı sıra oldukça fazla sayıda sanat galerisi ve müze bulunmaktadır. Tek bir ziyarette hepsini dolaşmak için zamanınız olması pek olası değildir. İşte en ünlüleri: Mattissa Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Lascaris Müzesi, Massena Müzesi. Yani, aniden hava durumu konusunda şanssızsanız (ki bu pek olası değildir), Nice'de bir dakikalığına sıkılmayacaksınız.

Ucuz Nice otelleri araştırın ve rezervasyon yapın

To Nice'de bir otel rezervasyonu , önde gelen rezervasyon motorlarından fiyatları karşılaştıran arama motoru Otelfırsatı.com kullanın. Aramayı tamamladıktan sonra, size Nice otelleri hakkında açıklamalar, fotoğraflar ve konuk yorumları sunulacak, biz de sizin için İnternet'teki en iyi fiyatları seçeceğiz. Sadece Nice'deki favori otelinizi seçip rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Nice'de online otel rezervasyonu yapmak için bir kredi kartına ve 10 dakikaya ihtiyacınız var.