Menü


House

Jw Marriott Essex House New York

160 Central Park S New York, New York, New York

Hotel

The Dominick

246 Spring Street New York, New York, New York

Hotel

The Times Square Edition

20 Times Square, 701 7th Avenue New York, New York, New York

Palace

Lotte New York Palace

455 Madison Ave New York, New York, New York

Hotel

Refinery Hotel

63 W 38th St New York, New York, New York

Hotel

Mondrian Park Avenue

444 Park Ave S New York, New York, New York

Inn

The Westin New York At Times Square

270 W 43rd Street New York, New York, New York

Hotel

The Knickerbocker Hotel

6 Times Square New York, New York, New York

Hotel

Le Meridien New York, Central Park

120 W 57th St New York, New York, New York

Hotel

The Evelyn Hotel

7 E 27th St New York, New York, New York

Hotel

Intercontinental New York Barclay, An Ihg Hotel

111 East 48th Street New York, New York, New York

Hotel

Sixty Soho

60 Thompson Street, Soho New York, New York, New York

New York'ta bir otel nasıl seçilir?

otel sayısı
760
Gecelik ortalama fiyat
160 dolar
Ortalama puanı
2.8 / 5
ortalama yıldız
2.5

New York'ta online rezervasyon otelleri

New York, Atlantik kıyısında yer alan dünyanın en büyük şehirlerinden biridir. 17. yüzyılda Hollanda'daki yerleşimciler tarafından kurulan şehir, çeşitli indir onyıllarca Amsterdam'ın onuruna "New Amsterdam" adını taşıyordu. 1667'de Hollandalılar New York'u İngilizlere devretti ve karşılığında Güney Amerika'da bütün bir cumhuriyet aldı.Bugün New York belki de dünyanın en ünlü şehridir ve New York'a gitmemiş olsanız bile, rtolivka


New York'ta otel fiyatları

Avrupa başkentleriyle karşılaştırıldığında, New York'ta çok fazla otel yok, sadece yedi yüz kadar. Ama öte yandan HESAP MAKİNESİ Hacim æ Pasifik Paris'te çok sayıda mini otel var, oda başına 20-30 oda, New York'taki oteller genellikle gökdelenlerde ve oda sayısı bakımından Avrupa otellerinden kat kat üstün. . Lütfen New York'ta otelinizi rezerve etmeden önce otel açıklamasını dikkatlice okuyunuz. Tüm New York otellerinde oda fiyatına kahvaltı dahil değildir. Bazı New York otelleri de odalarında sigara içilmez. Ancak öte yandan New York'taki hemen hemen tüm otellerde kablosuz cihazlar rezervasyon fiyatına dahildir.

New York'ta otel fiyatları oldukça yüksek, üç yıldızlı bir otelde bir oda, üç yıldızlı bir otelde, şehir merkezinde, çocukların merkezinde, den merkezinde, 70 Ama varoşlarda fiyatlar çok daha düşük, örneğin , terli, çömlek, restoranda bulunan 3 * bir otelde bir oda. New York'ta ucuz oteller de vardır - pansiyonlar, ancak bunlar genellikle şehir merkezinden ve tesislerden uzakta bulunurlar ve New York'taki herhangi bir otel, web sitemizden kolayca çevrimiçi olarak rezerve edilebilir. Hemen hemen tüm en iyi uluslararası otel zincirleri New York'ta temsil edilmektedir - Hilton, Itotz, Holiday, konaklamadan tasarruf etmek istemiyorsanız ve New York'taki en iyi otellerde yaşıyorsanız, devam edin.

New York'ta görülecek yerler

New York'ta önceden bir otel rezervasyonu yaptırmışsanız, New York'ta çok sık otel rezervasyonu yapmışsanız, bu şehre kendi başınıza gitmek daha iyidir. her şeyi görebilmek. Veya New York'un ünlü semtlerinden birine, örneğin Manhattan'a, örneğin New York'un ünlü semtlerinden birine yerleşebilirsiniz.Manhattan, nerede olduğu, Comfort Hotel, olduğu yer. Veya New York'un en pahalı otellerinden Mandarin Oriental Hotel ve Trump International'a ev sahipliği yapan Broadway'de. Tüm bu New York otellerinin rezervasyonları web sitemizde sizin için mevcuttur.

New York'ta ucuz otel rezervasyonu

New York'ta bir otel rezervasyonu yapmak için, önde gelen rezervasyon motorlarından New York otel fiyatlarını karşılaştıran arama motorumuzu kullanın. New York'ta otel rezervasyonu yapmadan önce fotoğraflara bakın, yorumları okuyun, New York'taki otele göz atın, fotoğrafları görün Ve ondan sonra seçiminizi yapın. Size keyifli bir yolculuk diliyoruz!