Menü


Hotel

Hyatt Regency Moscow Petrovsky Park

Leningradsky Avenue 36, Building 33 Moscow, Moscow, Moscow Oblast

Hotel

Hotel Savoy Moscow

3/6, Bld.1, Rozhdestvenka Street Moscow, Moscow, Moscow Oblast

Palace

Petroff Palace Boutique Hotel

40 Leningradsky Prospect Moscow, Moscow, Moscow Oblast

Hotel

Radisson Collection Hotel, Moscow

2/1 Kutuzovsky Avenue Moscow, Moscow, Moscow Oblast

Hotel

Intercontinental Moscow - Tverskaya, An Ihg Hotel

Tverskaya Ulitsa 22 Moscow, Moscow, Moscow Oblast

Hotel

Sheraton Moscow Sheremetyevo Airport Hotel

Mezhdunarodnoye Shosse 28b, Bld. 5 Moscow, Moscow, Moscow Oblast

Hotel

Renaissance Moscow Monarch Centre Hotel

31a Bld.1 Leningradsky Prospect Moscow, Moscow, Moscow Oblast

Hotel

Golden Ring Hotel

5 Smolenskaya Street Moscow, Moscow, Moscow Oblast

Hotel

Movenpick Moscow Taganskaya

Zemlyanoy Val 70 Moscow, Moscow, Moscow Oblast

Palace

Sheraton Palace Hotel Moscow

1st Tverskaya-yamskaya Str. 19 Moscow, Moscow, Moscow Oblast

Hotel

Golden Rooms Hotel

Nikoloyamskaya Street, 38/23 Moscow, Moscow, Moscow Oblast

Hotel

The Rooms Boutique Hotel

Nikoloyamskaya Street, 38/23 Moscow, Moscow, Moscow Oblast

Moskova'da bir otel nasıl seçilir?

otel sayısı
1140
Gecelik ortalama fiyat
73 $
Ortalama puanı
2.5 / 5
ortalama yıldız
1.0

Moskova'daki otellerin çevrimiçi rezervasyonu

Moskova, Rusya'nın başkenti, kültürel ve politik merkezidir. Moskova'nın nüfusu 10,5 milyondur ve bu da başkenti Avrupa'nın en büyük, dünyanın en büyük şehirlerinden biri yapar. Neredeyse 900 yıllık tarihi boyunca, Moskova çok şey gördü: şehir birkaç kez Moğollar tarafından harap edildi, 16. yüzyılda başkent Kırım Hanı tarafından ele geçirildi, 1812'de Napolyon'un işgalinden sonra şehirde bir yangın çıktı. binaların dörtte üçü. Bu yüzden Moskova'da çok fazla eski mimari anıt yok, çok sayıda yangın nedeniyle hayatta kalamadılar.

Moskova otel fiyatları

Moskova otelleri hem 10-15 avroluk ucuz pansiyonlar hem de uluslararası zincirlerin lüks beş yıldızlı otelleri: fiyatları günlük 200-250 avrodan başlayan Ritz, Park Hyatt, Marriott. Moskova, Rusya'nın turizm merkezi olmasına rağmen, Moskova'da yaşamak için özellikle diğer Avrupa başkentlerine kıyasla çok fazla seçenek yok. Moskova'daki hemen hemen her  otel çevrimiçi olarak rezerve edilebilir . Moskova dünyanın en pahalı şehirlerinden biri olduğu için Moskova'da otel fiyatları oldukça yüksek. Örneğin, Moskova'nın merkezinden uzakta üç yıldızlı bir otelde bir oda size günde 50 avroya mal olacak. Ve Moskova'nın merkezindeki 3 * otellerin fiyatları 90 avrodan başlıyor. Karşılaştırma için, Paris'teki otel fiyatları neredeyse 2 kat daha düşük.

Moskova'nın Görülecek Yerleri

Moskova'nın turistik yerlerinden, her şeyden önce, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Kremlin ve Kızıl Meydan'ı belirtmekte fayda var. Kremlin'de, 13. yüzyıldan 20. yüzyılın başlarına kadar benzersiz bir Rus altın ve gümüş eşya koleksiyonunun yanı sıra 12.-19. yüzyıla ait değerli bir silah koleksiyonunu içeren Cephaneliği ziyaret ettiğinizden emin olun. Cephaneliğin dikkate değer nadirlikleri Monomakh Şapka ve Miğferdir. Ve Kızıl Meydan'da bir Mozole, Minin ve Pozharsky'ye bir anıt ve St. Petersburg'un Dökülen Kandaki Kurtarıcı ile karıştırılan muhteşem Aziz Basil Katedrali var. Ancak Aziz Basil Katedrali, neredeyse 330 yıl önce inşa edildi. Moskova'daki en prestijli ve pahalı oteller sadece Kızıl Meydan bölgesinde bulunmaktadır. Ancak, Moskova'nın merkezinde kalmak ve aynı zamanda pahalı bir otel için fazla ödeme yapmak istemiyorsanız, o zaman size uyacaktır.Moskova'da ucuz bir hostel rezervasyonu : Monroe, Ideal, Capital ve diğer mini oteller.

Ucuz Moskova otelleri için arama ve rezervasyon

To Moskova'da kitap otel veya karşılaştırmak Moskova otel fiyatları önde gelen rezervasyon sistemleri göre, online arama motoru kullanmaktadır. Aramayı yaptıktan sonra, Moskova'daki otellerin fiyatları ve açıklamalarının yanı sıra turistlerden gelen yorumlar da size sunulacak. Moskova'daki hem ucuz otellerin hem de en iyi otellerin fotoğraflarını görebilir ve size uygun seçeneği seçebilirsiniz. Sitemiz , Moskova otelleri için en düşük fiyatları bulmanıza yardımcı olacaktır . Bizimle, Moskova'da ucuz bir otel rezervasyonu yapmak oldukça mümkündür, çünkü Moskova'daki otellerin maliyetini 32 sistemle karşılaştırıyoruz ve size en karlı seçeneği sunuyoruz.