Menü


Mikonos'ta bir otel nasıl seçilir?

otel sayısı
172
Gecelik ortalama fiyat
140 dolar
Ortalama puanı
3.1 / 5
ortalama yıldız
2.5

Online rezervasyon otelleri Mykonos

Mikonos, oldukça zengin insanların dinlenmeyi karşılayabileceği modaya uygun tatil yerlerinden biridir.

Bu Yunan adası, doğal güzelliği ve kentsel peyzajı ile dikkat çekiyor: alçak kayalık tepeler, mavi deniz, bembeyaz evlerin olduğu dar sokaklar, yel değirmenleri, kiliseler. İyi iklim koşulları olduğu için hem çocuklar hem de yetişkinler için adada olmak kolaydır - hafif bir deniz meltemi ısının dolaşmasına izin vermez ve ortalama sıcaklık +25, +30'dur.

En sıcak dönemde (Temmuz-Ağustos), Mikonos'ta önceden otel rezervasyonu yapmak daha iyidir . Adada birçok otel var, ancak büyük bir turist akını ile herkesi ağırlamak zor olabilir.

Mikonos, manzaraları için ilginçtir. "Küçük Venedik" - sokakların çok suda bulunduğu idari merkez olarak adlandırıldı. Merkezden çok uzakta olmayan bir Bizans kilisesi bulabilirsiniz ve adada toplam 350 kilise var! Antik yel değirmenlerini mutlaka görmelisiniz, etnografya ve arkeoloji müzelerini gezebilirsiniz. Meraklı turistler de komşu adalara geziler düzenliyor.

Mikonos'ta plaj tatilleri birinci sınıftır. Plajlar arasında çıplaklar (Süper Cennet) öne çıkıyor, seks azınlıklarının toplandığı sahiller (Paranga), adada çocuklu çiftler için plajlar var, bu tür plajlar açık hava etkinlikleri için ideal (Ornos, Platis Yialos). Bu nedenle, Mikonos'ta bir otel için rezervasyon yapmadan önce hangisinin uygun sahile yakın olduğunu görmek daha iyidir.

Sahil boyunca yayılmış şirin kafe ve restoranlar, çok sayıda dükkan var.

Online rezervasyon sistemi, evinizden çıkmadan Mikonos'ta otel rezervasyonu yapmanızı sağlar. Bu sadece İnternet gerektirir. Konforlu koşullarda, tüm otelleri, odaları, bunlarla ilgili bilgileri, turistlerin incelemelerini dikkatlice inceleyebilir ve geri kalanı hakkında kişisel fikirlere gerçekten karşılık gelen bir seçim yapabilirsiniz.

Mikonos otel fiyatları

Mikonos'taki otel fiyatları, tesisin yüksek statüsünü doğrulamaktadır. Böylece, beş yıldızlı bir otelde bir oda, dört yıldızlı bir otelde ortalama 200 avroya mal oluyor - 100 avro, üç yıldızlı bir otelde biraz daha düşük.

Mikonos içindeki ucuz otelleri arayın ve kendi kendinize rezervasyon yapın

Girilen verilere göre bir oda seçen aramamızı kullanarak Mikonos'taki bir otel için bağımsız bir rezervasyon yapabilirsiniz: oda ve misafir sayısı, kalış süresi. Bütçe seçeneği bulma imkanı var, bunlar 2 * olan oteller, 40 Euro'dan başlayan fiyatlarla, otellerin sunduğu promosyon ve indirimleri takip edebilirsiniz.