Menü


Hotel

Hotel Lindrum Melbourne Mgallery

26 Flinders Street Melbourne

Hotel

Pullman Melbourne On The Park

192 Wellington Parade Melbourne

Hotel

Adelphi Hotel

187 Flinders Lane Melbourne

Hotel

Park Hyatt Melbourne

1 Parliament Square Melbourne

Hotel

The Westin Melbourne

205 Collins Street Melbourne

Apartment

Quay West Suites Melbourne

26 Southgate Avenue Melbourne

Apartment

Peppers Docklands

679 Latrobe Street Melbourne

Hotel

Art Series - The Cullen

164 Commercial Rd Melbourne

Hotel

The Langham, Melbourne

One Southgate Avenue Melbourne

Hotel

Qt Melbourne

133 Russell St Melbourne

Hotel

W Melbourne

408 Flinders Lane Melbourne

Hotel

Crown Metropol

Whiteman Street,8 Melbourne

Melbourne'de bir otel nasıl seçilir?

otel sayısı
465
Gecelik ortalama fiyat
$130
Ortalama puanı
2.7 / 5
ortalama yıldız
2.4

Çevrimiçi rezervasyon otelleri Melbourne

Avrupa şehirlerini daha önce ziyaret etmiş olanlar için Melbourne ile onlar arasındaki fark bariz olacaktır. O tamamen farklı, özel.

Şehir merkezi, Viktorya döneminden kalma tarihi binaların yanı sıra modern gökdelenlerle doludur. Şehrin geri kalanı bir ve iki katlı konaklardan oluşuyor - Avustralyalılar böyle yaşıyor. Melbourne'de otel rezervasyonu yapmak zor olmayacak: burada birçoğu var - şehrin farklı yerlerinde, deniz kıyısında bulunan oteller eşsiz güzellikleriyle ayırt ediliyor. Pencereden sadece manzara nedir!

Melbourne uzun zamandır tüm güzelliğini görmek isteyen çok sayıda turistle ünlüdür. Bu şehir aynı zamanda Avustralya'nın kültür başkenti olarak da adlandırılabilir - konserler ve moda şovları, sergiler ve festivaller burada bitmiyor.

Yeşil Kıtanın her yerinden moda tutkunları burada kaliteli alışveriş için çabalıyor. Bu nedenle, özellikle telefon ve internet yoluyla kolayca yapılabileceğinden, Melbourne'de önceden bir otel rezervasyonu yapmak daha iyidir.

Ve öngörülemeyen Melbourne havası bile turistleri korkutmuyor, ancak şehrin bir başka cazibe merkezi olarak kabul ediliyor. Öngörülemezlik nedir? Ani yağmur ve rüzgar burada yaygındır, sıcaklık da hızla değişebilir. Yaz oldukça sıcak, hava 40 santigrat dereceye kadar ısınıyor ve kışın sıfıra düşüyor.

Melbourne'deki otel fiyatları

Seyahat acentelerinin web sitelerinde çok sayıda teklif, çok sayıda fotoğraf var. Deniz manzaralı lüks oteller, çatı havuzu, çok sayıda teklif ve hizmet var. Daha mütevazı seçenekler de var. Bu nedenle otel fiyatlarının çeşitliliği seçimi kolaylaştırmaktadır.

Melbourne'deki ucuz otelleri arayın ve kendi kendinize rezervasyon yapın

Ekonomi sınıfı bir otel rezervasyonu, bu güzel şehri gezmek için maksimum zaman harcamak, eşsiz egzotizmini tanımak için daha fazla zaman ve para harcamak isteyen turistler için bir seçenektir. Ucuz otellerin çok geniş bir hizmet yelpazesi yok ama gerekli hizmet var ve çok üst düzeyde. Arama motorumuzu kullanarak kendi başınıza ucuz bir Melbourne oteli rezerve edebilirsiniz. Melbourne'den uzakta, bir bilgisayar alarak, herhangi bir oteldeki herhangi bir odayı seçebilirsiniz. Belirtilen parametrelere göre bir otel bulabilirsiniz - sadece istediğiniz şehri, seyahat tarihlerini, kişi ve oda sayısını seçmeniz, bir arama yapmanız yeterlidir ve hemen kullanıcının dikkatine çeşitli seçenekler ve her biri hakkında eksiksiz bilgi sunulacaktır. oteller.