Menü


Hotel

Ac Hotel By Marriott, Manchester Salford Quays

17-19 Trafford Road Salford Quays Manchester

Inn

Hilton Garden Inn Manchester Emirates Old Trafford

Talbot Road Old Trafford Manchester

Hotel

Doubletree By Hilton Manchester Airport

Outwood Lane Ringway Mancheste Manchester Airport Manchester

Hotel

Maldron Hotel Manchester City Centre

Charles Street Manchester

Hotel

Hampton By Hilton Manchester Northern Quarter

41 Rochdale Road Manchester

Inn

The Midland Hotel

97 Aberford Road Woodlesford Leeds, West Yorkshire, England

Hotel

Abode Manchester

107 Picadilly Manchester

Inn

Park Inn By Radisson Manchester City Centre

4 Cheetham Hill Road Manchester

Hotel

Mercure Manchester Piccadilly Hotel

Portland Street Manchester

Inn

Jurys Inn Manchester City Centre

56 Great Bridgewater Street Manchester

Apartment

Citysuites Aparthotel

16 Chapel Street Manchester

İngiltere otelleri için online rezervasyon

Birleşik Krallık, bağımsız gezginler için bir ülkedir. Hiçbir tur, hiçbir seyahat acentesi, geleneksel 7 veya 14 gün içinde size tüm önemli yerleri, tarihi yerleri gösteremez. İngiltere'ye kendi başınıza gitmeli, size ruhen daha yakın olan yerleri, müzeleri, otelleri seçmelisiniz. Birleşik Krallık'taki otellerin çevrimiçi rezervasyonu, web sitemizde komisyon olmadan yapılabilir.

İngiltere otel fiyatları

İngiltere'de kalmak için birçok seçenek var. Büyük şehirlerdeki mağazalarda, büfelerde ve bilgi merkezlerinde satılan “Nerede Kalınır” rehberini yerinde kolayca gezebilirsiniz. Fazla ödeme yapmamak için otel aramamızı kullanabilir ve bağımsız olarak Birleşik Krallık'taki herhangi bir şehirde ucuz bir otel rezervasyonu yapabilirsiniz.

İngiltere'deki otel fiyatları oldukça yüksek, Avrupa ortalamasının üzerinde. Karşılaştırma için, komşu Fransa'daki otel fiyatları neredeyse 2 kat daha düşük. Şehir merkezindeki en pahalı oteller elbette ilk etapta Londra. İngiltere'deki otel fiyatları, bir hostel odası için 10 Euro'dan en iyi beş yıldızlı otellerdeki bir oda için 600 Euro ve daha fazlasına kadar değişmektedir. Ucuz pansiyonlar, İngiliz otellerine iyi bir alternatif olabilir, otellerden daha mütevazıdır, ancak İngiliz şıklığını bile hissettirir. İngiltere'deki oteller için daha ekonomik bir seçenek, oda ve kahvaltı olarak tercüme edilen "B&B" olarak adlandırılır. Bunlar, yerel sakinler tarafından tavernalarda, çiftliklerde tutulan yaşam evlerinde bulunan odalardır.

Büyük Britanya'daki otellerin yıldızları, otel ve konukevlerini hizmet düzeyi açısından düzenli olarak kontrol eden Turizm Kurulu tarafından atanır. Oteller tarafından sunulan hizmetlerin listesi ne kadar geniş olursa, yıldızlık o kadar yüksek olur. Bir yıldız bile gerçekten kazanılmalı! Web sitemizde çeşitli yıldızların İngiltere'deki otelleri için rezervasyon yapabilirsiniz. Yıldızların yanı sıra otellere de yorumlar yapılıyor ve otel listeye ekleniyor. Bir İngiltere otel sınıflandırma broşürü, Ziyaretçi Bilgi Merkezlerinde ücretsiz olarak dağıtılır.

Birleşik Krallık'taki otellerin yorumları çok havalıdan en coşkuluya kadar değişir ve otel personeline şükranla doludur. Çok çeşitli konaklama seçenekleri, çok zengin teklif, gezginlerin çeşitli beklentileri ile birleştiğinde sonucu beklenmedik hale getirir. Bir otel rezervasyonu yapmadan önce, tam olarak ne tür bir İngiltere görmek istediğinizi bilmek önemlidir.

Birleşik Krallık'taki ucuz otelleri kendi başınıza rezerve edin ve arayın

Zamandan tasarruf etmek ve size en uygun Birleşik Krallık otelini çevrimiçi olarak rezerve etmek için, sizi önde gelen otel rezervasyon sistemleri aracılığıyla yapılan meta aramamızda Birleşik Krallık otelleri için yorumları ve fiyatları karşılaştırmaya davet ediyoruz. Ayrıca İngiltere'deki otellerin fotoğraflarını görebilir ve İngiltere haritasında otellerin konumlarını öğrenebilirsiniz.