Menü


Hotel

The Qvest Hideaway

Gereonskloster 12 Cologne, Cologne, North Rhine-westphalia

Hotel

Dorint An Der Messe Koln

Deutz-muelheimer-str. 22 - 24 Cologne, Cologne, North Rhine-westphalia

Hotel

25hours Hotel The Circle

Im Klapperhof 22-24 Cologne, Cologne, North Rhine-westphalia

Hotel

Mercure Hotel Severinshof Koln City

Severinstr. 199 Cologne, Cologne, North Rhine-westphalia

Hotel

Lindner Hotel City Plaza

Magnusstr. 20 Cologne, Cologne, North Rhine-westphalia

Hotel

Steigenberger Hotel Koln

Habsburgerring 9-13 Cologne, Cologne, North Rhine-westphalia

Hotel

Courtyard By Marriott Cologne

Dagobertstrasse 23 Cologne, Cologne, North Rhine-westphalia

Apartment

Residenz Am Dom Boardinghouse Apartments

An Den Dominikanern 6-8 Cologne, Cologne, North Rhine-westphalia

Hotel

Art'otel Cologne, Part Of Radisson Hotel Group

Holzmarkt 4 Cologne, Cologne, North Rhine-westphalia

Hotel

Hotel Am Augustinerplatz

Hohe Str. 30 Cologne, Cologne, North Rhine-westphalia

Hotel

Stadthotel Am Romerturm

Sankt-apern-strasse 32 Cologne, Cologne, North Rhine-westphalia

Hotel

Nh Collection Koln Mediapark

Im Media Park 8b Cologne, Cologne, North Rhine-westphalia

Köln'de bir otel nasıl seçilir?

otel sayısı
370
Gecelik ortalama fiyat
90 $
Ortalama puanı
3.0 / 5
ortalama yıldız
2.3

Online otel rezervasyonu Köln

Batı Almanya'nın görkemli şehri Köln, dünyanın her yerinden iş insanlarının buluşma noktasıdır. Ren Nehri'nin iki yakasına yayılan kent, her yıl ünlü Köln Fuarı'nda iş turistlerini ağırlamaktadır. Trenlerin iki dakikada bir geçtiği kadar yoğun olan ünlü Köln demiryolu köprüsünü geçtikten sonra kendinizi Expocentre'ın girişinde bulacaksınız. Köln otellerinin rezervasyonları web sitemizde online olarak mevcuttur. Sergiler ve konferanslar sırasında , önceden Köln'de bir otel rezervasyonu yapmak daha iyidir . 

Köln otel fiyatları

Köln'de online rezervasyon için uygun 250'den fazla otel var. Köln otel fiyatları Almanya ortalamasından daha düşüktür. Örneğin, Köln'ün merkezinde ucuz bir 3 * oteli günde sadece 35 Euro'ya rezerve edebilirsiniz. Doğru, bu büyük olasılıkla minimum mobilyaya sahip oldukça mütevazı bir oda olacaktır. Daha fazla konfora alışkınsanız, Köln merkezine yakın 3-4 * iyi bir otelde oda rezervasyonu için 70-100 avroya odaklanın.

Köln'deki pahalı oteller Hyatt Regency Cologne Hotel ve Intercontinental Hotel Köln'dür. Köln'deki bu otellerde oda fiyatları günlük 170 Euro'dan başlıyor. Köln'deki pahalı bir otelde oda rezervasyonu yaparak , örneğin, Kıtalararası'nda, ücretsiz wifi erişiminin yanı sıra büyük bir kapalı havuz ve en modern egzersiz makineleriyle donatılmış bir spor salonuna erişebileceksiniz.

Şehirde bir gezi programı planlıyorsanız , Köln'ün merkezinde bir otel rezervasyonu yaptırmanızı öneririz . Üstelik Köln'ün merkezindeki otellerin fiyatları, kenar mahallelerdeki otellerin fiyatlarından çok daha yüksek değil. Şehirde dokuz belediye ve çok sayıda özel müze, yüzden fazla özel galeri ve bir belediye müzesi turistlere açıktır. Köln Altstadt'ın tarihi merkezinde çok sayıda eski kilise ve bina yoğunlaşmıştır. St. Kuniberg ve St. Gereon'a hayranlıkla baktıktan sonra, Köln'ün eski sokaklarında dolaştıktan sonra, taverna veya bira barı olan "Old Cologne"a bakabilir ve gerçek biranın tadını çıkarabilirsiniz.

Köln'de bir otel rezervasyonu yaptırdıktan sonra , yakınında meydanda her zaman bir canlılığın olduğu ünlü Köln Katedrali'ni de ziyaret edebilirsiniz: biri kaldırımda resim çiziyor, biri kaykay sürüyor, birçok turist ve meraklı var. Ren Nehri üzerinde ilginç bir akşam tekne turuna çıkabilirsiniz. Gece aydınlatmasının ışığında, katedrallerin kubbeleri çok sıra dışı görünüyor. 

Köln'deki ucuz otelleri arayın ve kendi kendinize rezervasyon yapın

Köln'deki bir otelin bağımsız çevrimiçi rezervasyonu için Otelfırsatı.com web sitemizdeki arama formunu kullanın. Tüm Köln otellerini sizin için tanımları, fotoğrafları ve konuk değerlendirmeleriyle birlikte bulacağız. Ve Köln otelleri için fiyatlarımız sizi memnun edecek - sonuçta, en iyi fiyatları bulmak için düzinelerce rezervasyon sitesini analiz ediyoruz ve komisyon almıyoruz. Köln gerçek bir Alman şehridir ve görülmeye değerdir.