Menü


Guesthouse

Over The Moon Guesthouse

229 Frederick Drive Northcliff Randburg, Johannesburg, Gauteng

Hotel

Davinci Hotel And Suites On Nelson Mandela Square

2 Maude Street, Corner Of 5th Street Johannesburg, Johannesburg, Gauteng

Villa Moshay

54 Lisbon Ave Johannesburg, Johannesburg, Gauteng

Hotel

Saxon Hotel, Villas And Spa

36 Saxon Road, Sandhurst Johannesburg, Johannesburg, Gauteng

Villa

Hyde Park Guest House

28b Third Road Hyde Park Johannesburg, Johannesburg, Gauteng

Hotel

The Giglio Boutique Hotel

84 Van Buuren Road Bedfordview Germiston, Johannesburg, Gauteng

Gallo Manor Country Lodge

23 Canterbury Crescent Johannesburg, Johannesburg, Gauteng

Hotel

Clico Boutique Hotel

27 Sturdee Avenue Rosebank Johannesburg, Johannesburg, Gauteng

House

Hoeveld House

65 5th Avenue Inanda Sandton, Johannesburg, Gauteng

Hotel

The Houghton Hotel, Spa, Wellness & Golf

Lloys Ellis Ave Johannesburg, Johannesburg, Gauteng

Hotel

Seven Villa Hotel And Spa

160 Helen Road, Strathavon Sandton, Johannesburg, Gauteng

Hotel

Four Seasons Hotel The Westcliff, Johannesburg

67 Jan Smuts Avenue Johannesburg, Johannesburg, Gauteng

Johannesburg'da bir otel nasıl seçilir?

otel sayısı
328
Gecelik ortalama fiyat
90 $
Ortalama puanı
2.5 / 5
ortalama yıldız
3.0

Johannesburg online otel rezervasyonu

Güney Afrika'ya gelen turistlerin çoğu kendilerini önce Johannesburg'da bulur. Bu şehir gerçekten ülkeye açılan kapıdır - yerel havaalanı, uluslararası uçuşlar yapan uçakları kabul eder.

Şehir, modaya uygun restoranlar ve mağazalar, ateşli gece kulüpleri ve tabii ki ulusal lezzet ile ünlüdür. Johannesburg civarında, ülkenin çeşitli yerli kabilelerinin hayatını yeniden yaratan Lesedi köyü var: Suto, Zulu, Kosa. Sakinleri, ulusal yemekler, ateşin önünde ritüel danslar ve Afrika hediyelik eşyaları ile turistleri şaşırtıyor.

Johannesburg'da otel rezervasyonu , örneğin Sterkfontein Mağaraları gibi olağandışı doğal cazibe merkezleriyle tanışmanıza izin verecektir. Birkaç yeraltı salonu ve büyük bir gölden oluşurlar. Gezegendeki en eski insanın kalıntıları bu mağaralarda bulundu.

Çok sayıda farklı "yıldız" oteli - bir buçuk yüzden fazla var - konfor ve maliyet gereksinimlerini dikkate alarak Johannesburg'da kalacak bir yer seçmenize izin verecek. Bunu önceden yapmak daha iyidir. Neyse ki, modern teknoloji süreci büyük ölçüde basitleştirdi.

Bugün Johannesburg'un farklı bölgelerindeki herhangi bir oteli kolayca rezerve edebilirsiniz. Çevrimiçi formu doldurmak birkaç dakika sürecektir, ancak bu, en küçük ayrıntıları dikkate alarak karar vermenizi sağlayacaktır: kalış süresi, yatak sayısı, odanın konumu, iç mekanı, ek hizmetler. Johannesburg'daki otellerin önceden rezervasyonu sayesinde, sıkıcı konaklama aramalarından kurtulabilirsiniz.

Johannesburg'deki otel fiyatları

Odanın maliyeti, otelin kategorisine ve konumuna bağlıdır. Johannesburg birkaç bölgeye ayrılmıştır: iş merkezi ve yerleşim bölgeleri. Sandton'da gezginler için en uygun koşullar yaratılır. Turistler lüks oteller, büyük alışveriş merkezleri ve güvenliğe daha fazla odaklanılmasından etkileniyor. Şehrin bir diğer bölgesi olan Waterfront her zaman popülerdir. Gölün kıyısına kurulan eğlence ve ticaret tesisleri dinlenmek isteyenlerin ilgisini çekiyor.

Bereya ve Hillbrow bu alanların tam tersidir. Şehirdeki en tehlikeliler arasında yer alıyorlar. Bu bölgelerde bulunan otellerde yaşamanın maliyeti Sandton'a göre çok daha uygun.

Otel odaları için fiyat aralığı çok geniştir. Bir hostelde bir yatak günde sadece 14 dolara, "beş yıldızlı" bir süite - yaklaşık 3600 dolara mal olacak. Popüler "üç yıldız" kategorisindeki tek kişilik oda için 30-200 dolar ödemeniz gerekiyor.

Johannesburg'daki ucuz otelleri arayın ve kendi kendinize rezervasyon yapın

Johannesburg'da kendiniz bir otel rezervasyonu yapmayı düşünüyorsanız , turistler için güvenli olarak kabul edilen bölgeleri seçin. Özel bir filtre kullanarak çevrimiçi arama, tüm fiyat tekliflerini dikkatlice incelemenize ve en iyisini bulmanıza olanak tanır.

Johannesburg'daki farklı otellerde yaşamanın tüm koşulları, maliyeti hakkında ayrıntılı bilgi İnternet arama motorumuz tarafından sağlanmaktadır. Farklı kategorilerdeki otellerin en geniş veritabanı, en iyi odayı bulmanızı ve sipariş etmenizi sağlayacaktır.