Menü


Hong Kong'da bir otel nasıl seçilir?

otel sayısı
430
Gecelik ortalama fiyat
80 $
Ortalama puanı
3.1 / 5
ortalama yıldız
2.5

Hong Kong otel online rezervasyon

Hong Kong, bir tür "devlet içinde devlet" olan Çin'in özel bir idari bölgesidir. Uzun bir süre boyunca, şehir bir İngiliz kolonisiydi ve bu nedenle şimdi beş yıllık inanılmaz bir görüntünün inanılmaz bir görüntüsü, bir yılın beşinin inanılmaz bir görüntüsü, Çin halkının dörtte bir yılının çeyreği Gökdelenlerin yanında ve Hong Kong'un finans kurumları, Çin mağazaları Çin mağazalarına bitişik

Hong Kong otel fiyatları

Hong Kong otelleri harikadır: belki de dünyanın hiçbir ülkesinde en son mimari standartlarda inşa edilmiş bu kadar çok lüks gökdelen oteli yoktur. Hong Kong'daki otel fiyatları, hem kısıtlı bütçeli gezginler hem de onlara alışmış misafirler için tasarlanmıştır.Günlük 30 Euro gibi düşük bir ücretle Hong Kong'da bir otel rezervasyonu yapabilirsiniz - ve ucuz olmanın tek dezavantajı ile birlikte iyi bir anlaşma olacaktır. Hong Kong otelleri sıkışık odalardır ve bazen çok yakın değildir.

Hong Kong'daki en iyi oteller, şehrin tam merkezinde, modern yüksek binalarda, tek katlı binalarda ve Hong Kong ve Mandarin Oriental'deki vaznaduyu otelleri ile günlük 370 Euro'dan size mal olacak. Otel için fazla ödeme yapmak istemiyorsanız, ancak aynı zamanda konfora da alışmışsanız, Hong Kong'daki The Mira Hotel'in veya Harbour Grand Kowloon gibi otellere rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Bu Hong Kong otellerindeki fiyatlar gecelik 140 Euro'dan başlıyor.

Hong Kong'un turistik yerleri için Victoria Peak'i ziyaret etmenizi öneririz. Buradan tüm Hong Kong'u bir bakışta görebilirsiniz. Kulenin üst katında ünlü Madame Tussauds var. Hong Kong'da Victoria Zirvesi yakınında bir otel rezervasyonu yapmak size gecelik 65 € civarında tutacaktır.

Eh, Hong Kong'un genç konuklar için ana cazibe merkezi, elbette, Disneyland bölgesindeki bir cazibe merkezidir, cazibe merkezlerine ek olarak birçok hediyelik eşya dükkanı ve restoran bulunmaktadır. Ayrıca Walt Disney Parks and Resorts'ta bulunan iki Hong Kong otelinden birine rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ucuz Hong Kong otelleri için arama ve rezervasyon yapın

Hong Kong'da otel rezervasyonu yapmak için arama motorumuzu kullanın. 32 önde gelen rezervasyon Otelfırsatı.com  motorundan Hong Kong otel fiyatlarını karşılaştırır. Hong Kong'daki otellerin fotoğraflarının açıklamalarının yanı sıra konuk değerlendirmeleri de ilginize sunulacak - Hong Kong seyahatinizi harika kılmak için her şey!