Menü


Hotel

Clayton Hotel Cardiff Lane

Cardiff Lane Sir John Rogerson's Quay Dublin, Dublin

Inn

Jurys Inn Dublin Christchurch

Christchurch Place Dublin, Dublin

Hotel

Castle Hotel

Gardiner Row/great Denmark Street Dublin, Dublin

Hotel

Hotel Riu Plaza The Gresham Dublin

23 Upper O Connell Street Dublin, Dublin

Inn

Sweet Inn - Lovely Riverside

Sir John Rogerson's Quay Dublin, Dublin

The Merchant House

8 Eustace Street, Temple Bar Dublin, Dublin

Hotel

The Westin Dublin

At College Green Westmoreland Street Dublin, Dublin

Hotel

The Merrion

Upper Merrion Street Dublin, Dublin

Hotel

The Shelbourne, Autograph Collection

27 St. Stephen's Green North Dublin, Dublin

Hotel

Conrad Dublin

Earlsfort Terrace Dublin, Dublin

Hotel

The Marker Hotel - A Leading Hotel Of The World

Grand Canal Square, Docklands Dublin, Dublin

Hotel

The Fitzwilliam Hotel

2 St. Stephen's Green Dublin, Dublin

Dublin'de bir otel nasıl seçilir?

otel sayısı
322
Gecelik ortalama fiyat
80 $
Ortalama puanı
3.3 / 5
ortalama yıldız
2.8

Dublin otelleri için online rezervasyon

Dublin, güzel limanıyla tanınan İrlanda'nın başkenti olan büyük bir sanayi merkezidir, geniş ve çeşitli Dublin doğal alanı, kanallar, üzerlerine atılan köprülü küçük nehirler, mimari anıtlar, Gürcü tarzında sıra dışı binalar ile karakterizedir. Şehrin özel atmosferi sizi setlerde ve sokaklarda uzun yürüyüşler yapmaya, peruk takarak oturmaya hazırlar. Sitemizde Dublin otellerinin uygun online rezervasyonunu bulabilirsiniz.

Dublin otel oda fiyatları

Dublin'in ulaşım sistemi metro, hafif tramvaylar, otobüsler, demiryolları ve feribotlardır. İlgi çekici yerlerin çoğu, şehrin eski kesiminde, Liffey Nehri'nin güneyinde yer almaktadır. İnternet üzerinden, uygun bir fiyat aralığında Dublin'de bir otel rezervasyonu yapabilirsiniz. Birinci sınıf hizmet sunan rahat oteller, geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Dublin'deki otellerin fiyatları 30 ile 280 Euro arasında değişmektedir.

Geçmişte şehre Eblana deniyordu ve Vikingler, Normanlar ve Keltlerin savaşlarının yeriydi. Yeşil alanlar, özel mimari Dublin'e özel bir çekicilik katar. Ilıman deniz iklimi nedeniyle şehirde yazlar serin, kışlar ılık geçer. Dublin'deki otelinizi önceden rezerve etmek, harika zaman geçirme zahmetinden kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Dublin'in ilgi çekici yerlerinden biri, topraklarında İrlanda Cumhurbaşkanı Rezidansının bulunduğu Avrupa'nın en büyük parkı olan Phoenix Park'tır. Şehrin batı kesiminde çok sayıda müze, kütüphane ve galeriler ile biraz severnesestvo müzesi, biraz da severnelemeni vardır),
 

Kuluçka tepeleri, görkemli dağ zirveleri, Dublin Körfezi'ndeki tuhaf kıvrımlar ve UNESCO listesine dahil edilmiş en eski yeşil vadi megalitleri ile Dublin'in çevresi özellikle ilgi çekicidir. Sitemiz, Dublin'de bir otel, otel öncesi ve özel değerlendirmeler için rezervasyon yapma fırsatı sunar.