Menü


Apartment

Silver Crown Residence, Palace Quarter Former Cherry Residence

4 Szentkirályi U. Budapest, Budapest, Pest County

Apartment

Loft Astoria

Múzeum Korút 1/b Budapest, Budapest, Pest County

Hotel

Stories Boutique Hotel

Király Utca 26. Budapest, Budapest, Pest County

Apartment

Vagabond Downtown

Paulay Ede Utca 3. Budapest, Budapest, Pest County

Hotel

Nh Budapest City

Vigszinhaz Utca 3 Budapest, Budapest, Pest County

Hotel

Kozmo Hotel Suites & Spa

17 Horváth Mihály Tér Budapest, Budapest, Pest County

Hotel

Párisi Udvar Hotel Budapest, Part Of Hyatt

Petofi Sandor U 2 4 Budapest, Budapest, Pest County

Hotel

Aria Hotel Budapest By Library Hotel Collection

Hercegprímás Utca 5 Budapest, Budapest, Pest County

Hotel

Intercontinental Budapest, An Ihg Hotel

Apaczai Csere Janos 12-14 Budapest, Budapest, Pest County

Hotel

Corinthia Budapest

Erzsebet Krt 43-49 Budapest, Budapest, Pest County

Hotel

Mystery Hotel Budapest

Podmaniczky Utca 45. Budapest, Budapest, Pest County

Hotel

Kempinski Hotel Corvinus Budapest

Erzsébet Tér 7-8 Budapest, Budapest, Pest County

Budapeşte'de bir otel nasıl seçilir?

otel sayısı
1160
Gecelik ortalama fiyat
50 dolar
Ortalama puanı
2,6 / 5
ortalama yıldız
1.3

 

Budapeşte otelleri için online rezervasyon

Tuna nehri kıyısındaki bu şehir o kadar güzel ki, tüm yıl boyunca buraya gelen bitmek bilmeyen turist akışı en ufak bir sürprize neden olmuyor. Budapeşte'deki oteller, Avrupa konfor seviyesi ile ayırt edilir ve Macaristan'ın konuksever ve güler yüzlü nüfusu, yeni misafirlere her zaman içtenlikle sevinir. Konfor ve lükse fazla önem vermeyenler için Budapeşte'deki ekonomik oteller en iyi seçim olacaktır. Ve tatillerini ayrıntılı ve saygın bir şekilde geçirmeye alışmış olanlar, Budapeşte'de en üst sınıf bir otel rezervasyonu yapabilirler.
 

Budapeşte otel fiyatları

Onlar hakkında, aşkın kategorisine ait olmadıklarını güvenle söyleyebiliriz. Tabii ki, Budapeşte'deki en iyi oteller ucuz değil. Düzenli izlememiz, Budapeşte'deki otel fiyatlarının oldukça uzun bir süredir sabit olduğunu gösteriyor. Ve bu muhteşem ülkenin her misafiri, kendi zevkine ve bütçenin büyüklüğüne göre kendisine geçici bir barınak seçebilecek. Bu arada, Budapeşte'deki oteller hakkındaki yorumlar bundan bahsediyor.
 

Budapeşte gözde mekanları

Budapeşte'yi bir kez gören bu şehre aşık olmamak elde değil. Ve eğer Budapeşte'de bir otel için ön rezervasyon yaptırırsanız ve sakin bir şekilde Macaristan başkentinin güzelliğinin tadını çıkarırsanız, o zaman çok, çok şey görebilirsiniz. Ve ünlü ortaçağ kalesi ile eşsiz Buda'nın bulunduğu Tuna Nehri'nin doğu kıyısı. Ve Tuna kıyısı boyunca yüzlerce metre boyunca uzanan muhteşem Kraliyet Sarayı. Tabii ki, Budapeşte'yi ziyaret ettikten sonra, Macaristan'ın başkentinin sembolü olan Gellert Dağı'nı görmezden gelemezsiniz. Budapeşte otellerinin fotoğraflarına bakarsanız, şehir mimarisinin de bir nevi simgesi olduklarını anlayabilirsiniz. En azından birçoğu.
 

Budapeşte otelleri arayın ve rezervasyon yapın

Bir gezi düzenlemenin bu anı, keyifli olduğu kadar sorumlu. Elbette, web sitemizdeki aramayı kullanarak kendiniz de Budapeşte'de bir otel rezervasyonu yapabilirsiniz. 32 önde gelen rezervasyon sistemi için Budapeşte otellerinin fiyatlarını karşılaştırıyoruz ve bu nedenle web sitemiz aracılığıyla Budapeşte otel rezervasyonu yapmak sadece kolay değil, aynı zamanda karlı da. Budapeşte, başkent unvanıyla birlikte bir termal tesis statüsüne de sahiptir. Bu nedenle burada tedavi görmek isteyenlerin çoğu, Budapeşte'de önceden otel rezervasyonu yaptırıyor.