Menü


Hotel

Doubletree By Hilton Bogota Salitre Ar

Avenida Carrera 60 No. 22-99 Bogota

Hotel

Hotel Dann Carlton Bogota

Avenida 15 No 103-60 Bogota

Aparthotel

Salvio Parque 93

Carrera 12 # 93 - 75 Bogota

Hotel

Ek Hotel

Calle 90 No. 11-13 Bogota

Hotel

Hotel Habitel Prime

Avenida El Dorado No 100-97 Bogota

Hotel

Embassy Suites By Hilton Bogota - Rosales

Calle 70 No 6-22 Bogota

Homes

Cassa Luxury Homes

Calle 87 # 19-21 Bogota

Hotel

The Click Clack Hotel Bogota

Carrera 11 No. 93-77 Bogota

Hotel

Movich Buró 26

Avenida El Dorado No. 102 - 20 Bogota

Hotel

Casa Dann Carlton Hotel & Spa

Calle 93b N° 19-44 Bogota

Hotel

Hilton Bogota Corferias

Carrera 37 No 24-29 Bogota

Hotel

Hotel Estelar Parque De La 93

Calle 93, 11-19 Bogota

Bogota'da bir otel nasıl seçilir?

otel sayısı
400
Gecelik ortalama fiyat
70 dolar
Ortalama puanı
2,8 / 5
ortalama yıldız
2.5

Online otel rezervasyonu Bogota

İnternet üzerinden Bogota'da bir otel rezervasyonu yapmak için web sitemizdeki arama formunu kullanın: seyahat tarihlerini, konuk sayısını belirtin ve Bul düğmesini tıklayın. Birkaç saniye içinde, aramamız 32 uluslararası rezervasyon sisteminde Bogota'daki otellerin fiyatlarını analiz edecek ve size oda fiyatları ve müsaitlik durumu hakkında eksiksiz bilgi sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken konukların yorumlarına ve otellerin fotoğraflarına bakmak ve Bogota'da online otel rezervasyonu yapmak .

Bogota otelleri için fiyatlar

Bogota otellerinin fiyatları gecelik 8$ ile 350$ arasında değişmektedir. Bogota'da 3 yıldızlı bir otelde oda rezervasyonu yapmak 37 ila 300 $ arasında olacaktır. Ve Bogota'da 4-5 yıldızlı otellerde oda fiyatları 60 dolardan başlıyor. Web sitemizde belirtilen Bogota otel fiyatları ekstra ücret, komisyon ve ek ödemeler içermez.

Yalnız gezginler için Bogota hakkında bilgi

Bogota, Kolombiya'nın en büyük şehri ve başkentidir. Turistler, 17. yüzyıldan beri korunmuş çok sayıda mimari anıttan etkilenmektedir. Ayrıca birçok müze var: Ulusal, Sanat ve Halk Gelenekleri, Arkeoloji, Altın Müzesi ve diğerleri. Altın Müzesi büyük ilgi görüyor. Kolomb Amerika kıyılarına ayak basmadan çok önce Hintli ustalar tarafından yapılmış eşsiz sanat eserlerini toplayan dünyadaki tek kişidir.

Bogota'daki otellerin seçimi sadece çok büyük. Maliyetleri, yıldız sayısına ve merkezden ne kadar uzakta olduklarına ve en büyük alışveriş ve eğlence komplekslerine bağlıdır. Otelfırsatı.com Web sitemizde mevcut otellerin listesini öğrenebilir, fotoğraflarına bakabilir ve Bogota'yı daha önce ziyaret etmiş olanların yorumlarını okuyabilirsiniz. Hangi otelde kalmak istediğinize karar verdiyseniz, web sitemizden Bogota'da bir otel rezervasyonu yapabilirsiniz.