Menü


Bali'de bir otel nasıl seçilir?

Otel sayısı
900
Gecelik ortalama fiyat
$135
Ortalama derecelendirme
2.0 / 5
Ortalama yıldızlık
2.0


Bali otelleri için çevrimiçi rezervasyon

Bali Adası Endonezya'da muhteşem bir yerdir ve ince sarı kumlu muhteşem kumsalları, tropikal güneşi, yüksek hizmet seviyesine sahip konforlu otelleri ile tesisi ünlü ve popüler hale getirmiştir. Bali'de online otel rezervasyonları, yüksek dinlenme gereksinimlerine sahip turistler tarafından seçilir. Birçok Hollywood yıldızı, uzun mesafeli uçuşa rağmen, Bali'de başka herhangi birine tatil yapmayı tercih ediyor.

Bali otel fiyatları
 

Adadaki plajların çoğu belediyedir (plaj ekipmanlarının kullanımı Bali otellerine dahildir). Ve Bali'nin en iyi otellerinin kendi plajları vardır. Her kumsalda sergilenen plakalara dikkat etmeye değer. Onlara gelgitlerin ve akışların zamanlaması hakkında güncel bilgiler yazılmıştır: sırasıyla yüksek gelgit ve düşük gelgit. Web sitemizden Bali'de online otel rezervasyonu yapabilirsiniz. Bali'nin ana tatil köyleri ve otelleri güneyde Bukit Yarımadası bölgesinde yer almaktadır, buradaki Plajlar sarı ve beyaz ince kumlardan yapılmıştır. Bali otel fiyatları herhangi bir cüzdan için geçerlidir: Bali otelinizi günlük 20 EUR karşılığında veya 5000 EUR karşılığında rezerve edebilirsiniz.

 

Bali'nin en seçkin tesisi, adanın başkenti Denpasara'ya 25 km uzaklıkta bulunan Nusa Dua'dır. Kendi plajları, tenis kortları ve geniş odaları ile yaklaşık 20 adet lüks, Beş Yıldızlı Bali oteli bulunmaktadır. Mercan kayalığı, Nusa Dua plajlarını güçlü dalgalardan korur, Bu nedenle bu tatil beldesi her zaman sakindir. Nusa Dua'daki beş yıldızlı Bali otellerinin fiyatları günlük 65 eur'dan başlıyor.

Bali'nin en iyi ve en pahalı otellerinden bazıları Kurota Jimbaran'da yer almaktadır. Denpasar'ın yakınındaki bir koyda yer almaktadır. Jimbaran'da deniz ürünlerinin en lezzetli yemekleri ve aynı zamanda birkaç masajcının aynı anda gerçekleştirdiği en iyi Bali masajı vardır. Jimbarana bölgesindeki Bali'de otel ve oteller için yapılan rezervasyonlar günlük 150 Euro'ya mal olacak, ancak bu parayla Kraliyet tarzında dinleneceksiniz. Bu Bali beldesindeki spa otellerinde spa ve Thalasso uygulamaları, jakuzi, tuzlu su banyoları ve ödüllü masajlar sunulmaktadır.

Kuta Resort, sörf meraklıları için ekonomik bir tatildir. Birkaç on yıl önce bu tatil beldesi hippiler tarafından seçildi ve şimdiye kadar adadaki en parti yerlerinden biri. Kuta bölgesinde Bali'de bir otel rezervasyonu yapmak size gecelik 40 ila 200 Eur arasında mal olacak.

Adanın doğu kıyısında sakin bir yer olan Sanur beldesine de dikkat edilmelidir. Burada çok az sayıda otel var, bu nedenle Bali'nin bu bölgesinde önceden rezervasyon yaptırmanız için sezonda yer olmayabilir. Dağlarda, denizden bir saat uzaklıkta Ubud var – popülerlik kazanan egzotik bir tatil beldesi. Ubud'da popüler ve pahalı olan Viceroy Hotel Bali gibi birçok beş yıldızlı otel bulunmaktadır.


Bali'de uygun fiyatlı otelleri arayın ve kendiniz ayırtın

İnternet üzerinden Bali'de otel rezervasyonu yapmak için arama motorumuzu kullanın Otelfırsat.com bali'deki otel fiyatlarını önde gelen rezervasyon sistemlerine göre karşılaştırır ve en iyi seçeneği bulmanıza yardımcı olur. Arama yaptıktan sonra Bali otellerinin fotoğraflarını görebilir ve konukların yorumlarını inceleyebilirsiniz. Bali'de mutlaka kendi zevkinize göre dinleneceksiniz.