Menü


Granada Luxury Belek - All Inclusive

Belek Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No. 7-102 Belek, Antalya

Sueno Hotels Golf Belek

Tasliburun Mevkii Belek, Antalya

Calista Luxury Resort - All Inclusive

Tasliburun Mevkii 19805 Belek, Antalya

Titanic Mardan Palace - All Inclusive

Kundu Mah. Yasar Sobutay Bulvari No;450/1, 07112 Aksu Antalya Belek, Antalya

Mirage Park Resort

Goynuk Mahallesi,ahu - Unal Aysal Caddesi 29,07994 Kemer Kemer, Antalya

Xanadu Resort Hotel

Belek Turizm Merkezi Acisu Mevkii Pk 49 Belek, Antalya

Nirvana Cosmopolitan

Guzeloba Mah. Yasar Sabutay Cad. No:32 Lara –kundu Antalya, Antalya

Selectum Luxury Resort

Kadriye Mah Tasliburun Cad No 14/2 Serik Belek, Antalya

Kahya Hotel

Saray Mahallesi , Guzelyali Caddesi No: 24 Alanya, Antalya

Turkmen Tree Houses

Olympos Mevkii, Kumluca, Antalya, 21 Kumluca, Antalya

Concorde De Luxe Resort - Ultra All Inclusive

Lara Turizm Merkezi , Antalya Antalya, Antalya

Rixos Sungate

Goynuk Mah. Bas Komutan Ataturk Cad. No:153-1/1 Kemer, Antalya

Antalya yılbaşı otelleri 2022 programları

Yeniyıl'ın yaklaşması ile birçok vatandaş 2021 yılına veda etmeye hazırlanıyor. Yılbaşını dışarıda kutlamak isteyen vatandaşlar ise araştırmalar yapmaya devam ediyor. Yılın son günlerinde Antalya'da ki otel programları büyük rağbet görüyor. İşte, Antalya yılbaşı otelleri 2022 programı! Antalya yılbaşı etkinlikleri! Detaylar Listemizde...

Antalya'da ki Yılbaşı programları sene sonunda en çok tercih edilenlerden biri oluyor. Yeni Yıl'a eğlenceli etkinliklerle girmek isteyenler arama motorlarından araştırmalar yapmayı sürdürüyor. Yılbaşında çok rağbet gören şehirlerden biri olan Antalya'da ki otel programlarını takip ediliyor. İşte, Antalya yılbaşı otelleri 2022 programı! Antalya yılbaşı etkinlikleri! 
 

Antalya Yılbaşı Programları 2022 Listesi 

 

Yeni yıla Club Hotel Sera’da coşkuyla girin. Club Hotel Sera 2022 yılbaşı programı eğlencesine ortak olmak için yerinizi şimdiden ayırtın!

Antalya yılbaşı otelleri arasında seçkin bir yere sahip olan Rixos Sungate 2022 yılbaşı programını uzun bir sürece yayıyor ve günlerce eğlence vaat ediyor.

DoubleTree by Hilton Antalya City Centre’da Hilton kalitesi ve Hakan Tosun’un canlı performansı ile harika bir yılbaşı eğlencesi için şimdi yerinizi ayırtın!

Antalya Kundu’daki Asteria Kremlin Palace 2022 yılbaşı programı için Tuğba Özerk ile muhteşem bir yılbaşı galası hazırladı.

2022’ye keyifli bir başlangıç yapmak için Concorde De Luxe Resort Antalya’da ünlü sanatçı Tayfun ile harika bir yılbaşı eğlencesine davetlisiniz.

2022 yılına Olimpos’ta Türkmen Ağaç Evleri farkıyla eğlenceli yılbaşı galası ve uygun fiyatlarla merhaba deyin.

Yeni yıl coşkusunu Kahya Hotel Alanya’da yaşayın! Kleopatra Plajına yakınlığıyla öne çıkan otellerden Kahya Hotel, konuklarına unutamayacakları bir yılbaşı eğlencesi hazırladı.

Antalya Belek’teki Selectum Luxury Resort’ta Efes Bandosu ile eğlenceye doyamayacağınız 2022 yılbaşı programı sizleri bekliyor.

Antalya Lara’daki klas otellerden Nirvana Cospopolitan’da Selami Şahin’in sahne alacağı muhteşem bir yılbaşı gecesi sizleri bekliyor.

Xanadu Resort Hotel Belek Antalya’daki 2022 yılbaşı eğlencesi nefes kesecek! Otelin farklı salonlarında unutulmaz yılbaşı eğlenceleri sizi bekliyor.

Antalya Kemer’deki Mirage Park Resort Hotel, Yusuf Güney’in sahne alacağı 2022 yılbaşı programı ile unutamayacağınız bir eğlenceye davet ediyor.

Rixos Premium Belek yılbaşı gecesinde muhteşem bir program hazırladı. Rixos kalitesiyle bu müthiş eğlenceyi kaçırma.

Antalya Kundu’da Golden Inclusive konseptinde hizmet veren Titanic Mardan Palace’da yılbaşı programı yine dopdolu. 24-31 Aralık-6 Ocak kesintisiz eğlence!

Calista Luxury Resort’ta 30 Aralık’ta başlayan yılbaşı eğlencesi, 31 Aralık’ta Blu Notte Orkestrası ile zirveye ulaşıyor, 6 Ocak’a kadar devam ediyor.

Antalya Belek bölgesindeki otellerden Sueno Hotels Deluxe Belek, Sunshine Band Orkestrası ile eğlence dolu bir yılbaşı gecesi için sizleri bekliyor.

Antalya Lara’daki Royal Seginus Hotel, 2022 yılbaşı programı ile gümbür gümbür. Ziynet Sali muhteşem yılbaşı galası ile Royal Seginus Hotel’de sahne alıyor.

Antalya Belek’teki Granada Luxury Hotel, 2022 yılbaşı programı ile yıldızlar geçidi sunacak. Ayta Sözeri, Volkan Konak ve Ebru Gündeş konserleri sizi bekliyor.