Menü

Concorde -Luxury Resort Casino Convention SpaKonaklama Tipi : Ultra Herşey Dahil

ULTRA HERŞEY DAHİL KONSEPT
Kahvaltı: 07:00–11:00 Açık büfe
Öğle Yemeği:12:30–14:30 Açık büfe
Snack:14:00-18:00 Zengin menümüzden seçebileceğiniz yiyecek çeşitleri
Akşam Yemeği:19:00–21:30 Açık büfe
Gusto Burger House:12:00-16:00
Çay Saati:17:00–18:00 Pasta çeşitleri, tuzlu ve tatlı kurabiyeler, mini sandviçler
Bellini Lobby Bar:24 Saat Yerli ve seçilmiş yabancı içecekler, çay, kahve,
meşrubat, alkollü kahve çeşitleri
The Champion’s Sports Bar :18:00–24:00 Yerli içecekler ve seçilmiş yabancı içecekler,
çay, kahve, meşrubat, alkollü kahve çeşitleri
O2 Night Club:23:00–01:00 Yerli içecekler ve seçilmiş yabancı içecekler

SANZIO ALL DAY BISTRO ( A la cate servisi sırasında kapalıdır) (Ücretli):23:00-19:00

SUNSET (MEYVE-DONDURMA-HOTDOG):13:00 - 18:00

SUNSET BEACH BAR 10:00 - 20:00

HAVANA SOCIAL LOUNGE(ücretli) 24 SAAT

PORTA DEL MARE 10:00 - 22:00

TROPIC POOL BAR 10:00 - 19:00

Konum : Ercan Havalimanına 79 Km / Özel Plaj - Kum

Bayram periyodunda konaklayan misafirler 20 Temmuz HADİSE ve 23 Temmuz SEKAN KAYA galasına ücretsiz katılabileceklerdir.

Yemeksiz olan programda konsept dahilinde konaklayan misafirler için limitsiz alkollü içecek servisi , çerez meyve,cips,ve kurudite ikramları olacaktır.

12 yaş altı çocuk misaifler konsere katılamayack olup , kendileri için ayrı organizasyon düzenlenecektir.

Tesisdeki tüm galalar aksi bildirilmedği takdirde üçretlidir.

NOTLAR 

Tesisteki  tüm galalar aksi bildirilmediği müddetçe ÜCRETLİDİR.

 

Tesis salgın hastalık önlemleri almıştır.

KIBRIS’A GİRİŞLER HAKKINDA


KIBRIS’A GİRİŞ KARARLARI

Değerli misafirlerimiz,

06.11.2021 tarihinde toplanan bulaşıcı hastalıklar üst komitesi tarafından alınan kararlar neticesinde, KKTC’ye hava-deniz yolları ve ada dışından gelip kara sınır kapılarını kullanarak giriş yapacak kişilerin, yolculuk öncesi dijital seyahat belgelerini belirtilen şekilde doldurup kayıtlarını oluşturmaları gerekmektedir.

Dijital seyahat belgesini oluşturmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Apple Store veya Android Market’ten Güvende Kal uygulamasını akıllı cihazlarına indirerek, uygulama içerisinden Dijital Seyahat Belgesini oluşturabilmeniz mümkün.
 • Akıllı cihazı olmayanlar ise https://www.guvendekalkktc.com/ adresinden Dijital Seyahat Belgesini doldurmaları gerekmektedir. Doldurulan formu dijital veya çıktı olarak ülkeye girişte yanlarında bulundurmaları zorunludur.
 • Ülkeye giriş yapacak ve ülke giriş kriterlere göre karantinaya girmesi gerekmeyen kişilerin “Güvende Kal Uygulaması’ndaki “Seyahat Kodu İşlemleri” bölümünden Dijital Seyahat Belgesini oluşturmaları gerekmektedir.
 • Ülke giriş kriterlere göre karantinaya girmesi gereken kişiler ise, ülkemizde ikamet adresi göstermeleri ve “Güvende Kal Uygulaması”nda “Bileklik İşlemleri” bölümünden Dijital Seyahat Belgesini oluşturmaları gerekmektedir. (12 yaş altı hariç)
 • KKTC’ye girişlerde ikamet adresi göstermeyen ve belirlenen merkezi karantina otellerinde geldikleri ülke renk kodlarına göre (5-14 günlük) merkezi karantinada kalacaklar kişiler ise “Güvende Kal Uygulaması’ndan “Seyahat İşlemleri Kodu” bölümünden Dijital Seyahat Belgesinin oluşturulması gerekmektedir.
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları HES kodlarını Dijital Seyahat Belgesine aşı belgelerini ve PCR test sonuçlarını yükleyebilir.
 • Ülkeye giriş yapacak kişiler, aşı belgelerini ve PCR test sonuçlarını cihazlarının kameralarını kullanarak, uygulama içerisindeki QR okuyucu ile aşı belgeleri ve PCR test sonuçları üzerinde bulunan QR’ı okutarak kayıt yaptırabilir.
 • KKTC’ye girişte kontrol edileceğinden yüklenen PCR ve Aşı bilgilerinin dijital veya çıktı olarak yolcuların yanında bulunması gerekmektedir.
 • Dijital Seyahat Belgesini oluşturma 6 yaş ve üzeri kişiler için geçerli olacaktır. 
 • 12 yaş altı kişilere karantina amacıyla bileklik takılmaz. Karantinaya girecek kişiler sürelerini geçirmek amacıyla taahhüt ettikleri ikamet adreslerine ya kendi araçları ile yalnız veya bir şoför eşliğinde gideceklerdir. İkamet adreslerinde karantina kurallarına uymayan kişiler merkezi karantinaya gönderilecek, kişiler karantina ücretlerini kendileri ödeyecektir.

Önemli Not: 15/11/2021 tarihine kadar KKTC’ye hava-deniz yolları ve ada dışından gelip kara sınır kapılarını kullanarak giriş yapacak kişilerin, yolculuk öncesi adapass.gov.ct.tr adresinden girerek KKTC Yolcusu Giriş Formunu doldurmaları halinde de girişleri sağlanabilecektir.

3. Doz aşı programına dahil edilmiş kişiler 3. Doz aşısını olmadan K.K.T.C.’ ye giriş yapamamaktadır.

 Adapass uygulaması 15 Kasım 2021 tarihine kadar uzatılmıştır.

1. Türkiye’den K.K.T.C.’ ye gidişlerde T.C. vatandaşları için 2.Doz aşı üzerinden 14 gün geçme kuralı devam etmektedir.

 Mevcut durumda ülkemizde 3. ve 4. doz aşı uygulaması da yapılmaktadır. Eğer kişi 3. Doz aşı programına dahil edilmiş ise 3. Doz aşısını olmadan giriş yapamamaktadır. Bu doğrultuda K.K.T.C.’ ye karantinasız giriş için en son yapılan aşı dozundan itibaren de 14 gün geçmesi gerekmektedir.

Örneğin; misafirimiz 3. Doz aşısını olmuş ise K.K.T.C.’ ye karantinasız giriş yapabilmesi için, bu dozun da üzerinden 14 gün geçmiş olması gerekmektedir.

Hastalığı geçirmiş olan misafirlerin pozitif testinin üzerinden geçen gün sayısı en az 30 gün, en fazla 180 gün olmalıdır.

2.    K.K.T.C.’ ye girişten önce 0-72 saat aralığında PCR Testi yaptırılmalıdır. Türkiye de Pcr testi yaptırmak istemeyen misafirler uçuştan önce Güvende Kal uygulaması üzerinden kişi başı 90 TL ödeme yapmalıdır (75 TL Sağlık hizmeti ve Covıd 19 test ücreti  + 15 TL Covid 19 Bilişim Hizmet bedeli)

Bu kişilere KKTC ye varışta pcr-antijen testi yapılır.

Güvende kal uygulaması üzerinden dijital seyahat belgelerinin oluşturulması gerekmektedir. Bu belgeye aşı sertifikaları - pcr testi sonuçları ve hes kodları girilmelidir. Akıllı telefonu olmayan kişiler ise güvende kal internet sitesi üzerinden işlemlerini yapmalı ve formu dijital ya da çıktı olarak ibraz etmelidirler. Uygulama 6 yaş ve üzeri için geçerlidir.

Güvende kal uygulaması ve Güvende kal web sitesi üzerine seyahat kodu işlemleri menüsü eklenmiştir.

Bu menü üzerinden gerekli bilgiler doldurulduktan sonra ödeme yapılması halinde Dıgıtal Seyahat Belgesi oluşturma işlemi tamamlanacaktır.

Türkiye’de test yaptırmak isteyen misafirler uygulama içerisine Türkiye’ de yapılan pcr test sonucunu yüklediğinde sistem ücret talep etmeden işlemi sonlandırmaktadır.

 • Güvende kal dijital uygulamasına geçiş sürecinde ( 01 Kasım – 15 Kasım ) adapass uygulaması da geçerli olacaktır.

Aşı kart tanımlaması E-Nabız üzerinden Covid 19 - AB Uyumlu Sağlık Pasaportu başlığı altında bulunan Aşı Kare Kodlarını (1. Doz, 2.Doz, 3. Doz, 4.Doz ayrı ayrı şeklinde) Health Pass uygulamasında bulunan Digital Sağlık Sertifikası Ekle alanından eklenmesi gerekmektedir. Seyahat gerçekleştirecek kişilerin E-Nabız üzerinden Health Pass QR kodlu aşı sertifikası oluşturmaları gerekmektedir.

Bu uygulama K.K.T.C.’ ye giriş yapacak olan 18 Yaş ve üstü tüm misafirler için geçerli olup, aksi halde misafirler K.K.T.C.’ ye giriş yapamayacaklardır.

Çocuklar İçin Güncel Kurallar;

 Anne ve babası çift aşı yaptırmış olan 00 - 05,99 yaş aralığı çocuklar, Aşısız – karantinasız - Pcr testsiz adaya giriş yapabilirler.(Anne ve Babaları ile seyahat etme şartı ile)

 Anne ve babası çift aşı yaptırmış olan 06 - 17,99 yaş aralığı çocuklar, Aşısız – karantinasız - Çift Pcr testi ( Gidişe 0-72 saat aralığında ve Dönüşe 0-72 saat aralığında yapılmak kaydı ile)

koşulu ile adaya giriş yapabilirler. (Anne ve Babaları ile seyahat etme şartı ile)

4. K.K.T.C.’ ye gerçekleşecek seyahatlerde yeni doğan bebekler de dâhil olmak üzere tüm çocuk yolcuların kimliklerinde de fotoğraf bulunması zorunludur.
Kimliğinde fotoğrafı bulunmayan bebek ve çocuk yolcular uçuşa kabul edilmeyecektir.

5. K.K.T.C. seyahatlerinde Yeni Tip Kimlik kartı zorunluluğu bulunmaktadır.

Önemli Notlar

«  Health Pass uygulamasından Kare Kod sonrası istenilen TAN KoduE-Nabız üzerinden alınan Aşı Kare Kodu altında bulunan sayı ve rakamlardan oluşan koddur.

«  Yapılacak olan PCR testinin Yurt Dışı çıkışı için kullanılacağının test yapılan ilgili kuruluşa belirtilmesi gerekmektedir.

«  PCR testi sonucunun üzerinde QR Kodunun bulunması gerekmektedir.

«  Misafirlerin PCR testi sonuçlarının otel girişi esnasından da yanlarında bulunması gerekmektedir.

«  Belirtilen uygulamaları tamamı T.C. vatandaşları için geçerlidir.

Balayı Konsepti


STANDART PAKET 

Havaalanı transferlerinde %25 indirim 

Giriş gününe özel oda süslemesi 

Odaya meyve ve şarap ikramı(Giriş günü)

Odada kahvaltı(Konaklama boyunca 1 defa)

Odaya çerez ve tatlı tabağı gönderimi(konaklamanın 2. gecesi)

A la carte restoranda akşam yemeği(tesisin uygun gördüğü a la carte 1 defa)

Spa hizmetlerinde %20 indirim

Turn down hizmeti 

Tüm oda tipleri için balayı misafirlerine ücretsizdir.

ROMANCE BALAYI PAKETİ(ÜCRETLİDİR)

Havaalanına/otel ücretsiz gidiş-dönüş transferleri 

Odaya şampanya ve çikolata fondü(Giriş günü)

Giriş günü özel oda süslemesi 

A la carte restoranda akşam yemeği(tesisin uygun gördüğü a la carte,konaklama boyunca 1 adet ücretsiz diğerleri %25 indirimli)

Odada concorde kahvaltı(konaklama boyunca 1 defa)

Odaya meyve ve tatlı tabağı gönderimi(konaklama boyunca her gün)

Ücretsiz sahil pavilyon kullanımı ve meyve&şarap servisi (konaklama boyunca 1 gün, iskele pavilyon kullanımı ücretlidir)

İki kişi için klasik isveç masajı (konaklama boyunca 1 defa)

Spa hizmetlerinde %25 indirim

Odaya 1 adet yerel veya Türkiye gazete servisi(konaklama boyunca her gün)

Kuru temizleme servisi(konaklama boyunca en fazla 6 parça)

2 adet ücretsiz fotoğraf 

Turn down hizmeti ve mini kalp pasta 

Bir defa concorde tower'a gidiş-dönüş shuttle hizmeti 

Executive suite,penthouse suite,garden villa ve pool villa misafirleri için ücretsizdir.Diğer oda kategorileri misafirleri paket ücretini ödeyerek faydalanabilir.

2500TL

LUXURY BALAYI PAKETİ (ÜCRETLİDİR)

Lüks araç ile havaalanı\ otel ücretsiz gidiş-dönüş transferleri

Odada şampanya ve çikolata fondü(giriş günü)

Giriş günü özel oda süslemesi 

A la carte restoranda akşam yemeği(tesisin uygun gördüğü a la carte,1 defa ücretsiz,diğerleri %30 indirimli)

Odada concorde kahvaltı(konaklama boyunca 2 defa)

Odaya meyve ve tatlı tabağı gönderimi(konaklama boyunca her gün)

Ücretsiz sahil pavilyon kullanımı (özel güneşlenme alanı)ve meyve&içecek servisi (konaklama boyunca hergün)(iskele pavilyon kullanımı ücretlidir)

İki kişi için cilt bakımı ve spa kullanımı ile klasik isveç masajı(kişi başı 1 defa)

Tüm spa hizmetlerinde %30 indirim 

Odaya 1 adet yerel veya Türkiye gazete servisi(konaklama boyunca her gün)

Kuru temizleme servisi(konaklama boyunca en fazla 10 parça)

2 adet ücretsiz fotoğraf 

Turn down hizmeti ve mini kalp pasta 

Bir defa concorde tower'a gidiş-dönüş shuttle hizmeti 

Royal suite,premium villa,presidential villa misafirleri için ücretsizdir.Diğer oda kategorileri misafirleri paket ücretini ödeyerek faydalanabilir.

3000TL

*Paketler en az 5 gece konaklama için geçerli.

*Paketler evlilik cüzdanı veya nikah davetiyesi ibrazıile geçerlidir.

*Paketlerden yararlanmak için nikah, giriş tarihinden en fazla 30 gün önce gerçekleşmiş olmalıdır.

*Bedeli ödenerek bir üst paketten faydalanabilinir.