Uçuş Durumu
Nereden
Nereye
Yolcular
1 Yolcu
-
1
+
-
0
+
-
0
+

Kampanyalar

World'e Özel 7.500 TL Üzerine Toplam 675 TL' ye Varan İndirim

World Mobil kampanyası kapsamında 1-18 Haziran 2022 tarihleri arasında Otelfırsatı merkez ofisleri, yetkili satış acenteleri, Otelfırsatıtur.com veya Otelfırsatı Çağrı merkezinden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve 7.499 TL arası alışverişlere 400 TL Worldpuan, 7.500 TL ve üzeri alışverişlere 600 TL Worldpuan hediye edilecektir. Bu kampanya kapsamında, World Mobil üzerinden Seyahat Kampanyası’na katılınması halinde ek 150 TL’ye varan Worldpuan kazanılacaktır.

World'e Özel 7.500 TL Üzerine Toplam 675 TL' ye Varan İndirim

Kampanya Detayları

 • World Mobil kampanyası kapsamında 1-18 Haziran 2022 tarihleri arasında Otelfırsatı merkez ofisleri, yetkili satış acenteleri, Otelfırsatıtur.com veya Otelfırsatı Çağrı merkezinden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve 7.499 TL arası alışverişlere 400 TL Worldpuan, 7.500 TL ve üzeri alışverişlere 600 TL Worldpuan hediye edilecektir. Bu kampanya kapsamında, World Mobil üzerinden Seyahat Kampanyası’na katılınması halinde ek 150 TL’ye varan Worldpuan kazanılacaktır.
 • Seyahat kampanyası kapsamında tek seferde yapılan her 2.000 TL ve üzeri alışverişe 75 TL toplamda 150 TL Worldpuan kazanılacaktır. Üye işyerinden tek seferde yapılacak ilk 2.000 TL ve üzeri harcamadan 75 TL , ikinci 2.000 TL ve üzeri harcamadan da 75 TL, toplamda bir müşteri Seyahat Kampanyası içerisinde en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilecektir.
 • Seyahat kampanyası detaylarına https://www.worldcard.com.tr/kampanyalar/seyahat-alisverislerinize-toplamda-150-tl-worldpuan-haziran-2022/90000190541 adresinden ulaşabilirsiniz. Otelfırsatı kampanyası 5.000 TL ve 7.499 TL arası 400 TL Worldpuan, 7.500 TL ve üzeri 600 TL Worldpuan alışverişlerinde geçerli olduğundan, kart hamili ilk alışverişinde 600 TL’ye varan Worldpuan’ı Otelfırsatı kampanyasından kazanırken, ek olarak 75 TL Worldpuanı da Seyahat kampanyasından kazanmış olacaktır.
 • Otelfırsatı Kampanyası kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 25 Haziran 2022 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 24 Temmuz 2022’dir. Kullanılmayan puanlar 25 Temmuz 2022 de geri alınacaktır.
 • Seyahat Kampanyası kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 7 Temmuz 2022 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 7 Ağustos 2022’dir. Kullanılmayan puanlar 8 Ağustos 2022'de geri alınacaktır.
 • Otelfırsatı Kampanyası kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Puan kampanyası yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile Albaraka, ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi ticari kredi kartları, Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
 • Kazanılan Worldpuan'lar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
 • Kampanya yeni yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir, önceki rezervasyonları kapsamaz. 4 Ay Erteleme Kampanyası ile puan kampanyası birleştirilemez.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için OTELFIRSATI yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir. SMS ile kampanya katılımı olan kart hamilleri World Mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlayamayacaktır.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için OTELFIRSATI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için OTELFIRSATI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir. SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.
 • Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve CLUB OTELFIRSATI TURİZM VE TİCARET A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yazım hataları bağlayıcı değildir.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz, Otelfırsatı kampanyası için 1-18 Haziran 2022 tarihleri arasında, Seyahat kampanyası için 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında bankalara ait sanal ve fiziki POS'lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz. Metni okumak için: https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207
 • Bu kampanya çağrı merkezi ile yapılan alımlarda geçerlidir.

 


Diğer Kampanyalar

Kampanyalar